Бихте ли си поставили временни гърди, без да се налагат операции?

Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.

Бихте ли си поставили временни гърди, без да се налагат операции?

Мнениеот LaCoquine » 14 Ное 2014, 14:55

Всички сме наясно, че красивият бюст не може да стане демоде. Работата е там, че не всеки го има или поне не всеки иска да го коригира, а и все пак си е операция.
cleavage1.jpg
cleavage1.jpg (28.13 KiB) Прегледано 2841 пъти
Вярно, че са много опасностите, а и не знаеш в крайна сметка с какво ще те закичи доктора :mrgreen: и как реално ще изглеждат гърдите ти! :oops:

Така де, ставаше всъщност дума за ново изобретение, което ще може да ти направи временно красив бюст с размери, които си поискаш, без операции! :o Ами да ви кажа, ако е по джоба ми, със сигурност бих се поблазнила от идеята и не само това, направо бих си направила едни такива временни гърди! :!: :D

Колко от вас биха се доверили и ще си поставите (при възможност) временни гърди, :roll: няма да ви се налага да се оперирате и да търпите целия дискомфорт около това, а и ако не ви хареса, просто няма да повторите процедурата :idea:
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

Re: Бихте ли си поставили временни гърди, без да се налагат операции?

Мнениеот maminka » 14 Ное 2014, 15:07

Нямам идея с какво могат да ти "надуят" гърдите, ама това не е шега работа. От друга страна по време на бременността разбрах какво е да имаш големи гърди и май такива си ми харесват, :D не си е работа да ти тежат, не се лъжете! :D
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Бихте ли си поставили временни гърди, без да се налагат операции?

Мнениеот LaCoquine » 14 Ное 2014, 15:09

До колкото разбрах е някакъв физиологичен разтвор, който кара гърдите да "набъбват" в продължение на известно време :idea: :roll: интересно :roll:
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

Re: Бихте ли си поставили временни гърди, без да се налагат операции?

Мнениеот Kaya » 14 Ное 2014, 17:16

Останала съм с впечатлението,че повечето мъже не си падат по много големи гърди,а това май се оказва по-скоро комплекс на жените. Аз лично не бих прибегнала до подобна манипулация, предпочитам естественото :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Бихте ли си поставили временни гърди, без да се налагат операции?

Мнениеот Snejna » 27 Ное 2014, 14:29

Сякаш не бих се решила на това нещо, честно да си призная и сега си харесвам гърдите и ги намирам за съразмерими на тялото ми :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Бихте ли си поставили временни гърди, без да се налагат операции?

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Ное 2014, 16:48

Не бих сигурно, освен ако не ми е наложително, ако искам да отида на Бахамите и реша, че това е моят начин да си намеря някой фен на големите гърди :lol: :lol: Без майтап - не бих :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Бихте ли си поставили временни гърди, без да се налагат операции?

Мнениеот silver933 » 03 Дек 2014, 17:26

И какво, жените ще се напомпват преди морето и преди празници ли :lol: :lol: :lol:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Бихте ли си поставили временни гърди, без да се налагат операции?

Мнениеот Slavena » 09 Яну 2015, 13:06

Разбира се, защо да не? особено за плажа, да се покажа малко, малко ще бъде разочароващо, ако се харесам с някой и след 3 месеца дойде и аз съм с 1/4 бюст. :lol:
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Бихте ли си поставили временни гърди, без да се налагат операции?

Мнениеот Kremiliya » 27 Яну 2015, 13:03

хехехехе, звучи много готино, мъжът ми ще е на 7-мото небе от щастие, ако се напомпам така икономично и безопасно, хехе ;)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Бихте ли си поставили временни гърди, без да се налагат операции?

Мнениеот Lollipop » 27 Яну 2015, 15:20

Звучи ми като да си сложиш временен.. пенис! :) Т.е. не го приемам, каквото ти е дала природата толкова!
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Следваща

Назад към Иновативни продукти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта