Какви прически правите на вашата малка госпожица?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Какви прически правите на вашата малка госпожица?

Мнениеот maminka » 18 Ное 2014, 16:17

Всяка сутрин малката ми госпожица държи да отиде на занималня с прическа! :!:
По принцип това е едно от любимите ми занимания, тъй като има косата на баща си - плътна и гъста, а в момента е и дълга! :!:

Една от любимите прически, които обичам да й правя е тази,
cute-girls-hairstyles.jpg
cute-girls-hairstyles.jpg (39.4 KiB) Прегледано 1546 пъти
тъй като става бързо, а и косичката й е прибрана и не й пречи докато пише или тича! :idea:

Работата е там, обаче, че тя държи всяка сутрин да е с различна прическа :evil: или ми измисля някакви сложни варианти, на които рано сутрин, аз съм неспособна да сътворя! :evil:

Виждам, че децата в училището или са със спуснати коси, или прилежно вдигнати на опашка, но има и доста малки госпожици, които идват със сложни прически, сякаш цяла нощ майките им са правили това :!:

Какви прически творите на вашите малки госпожици, които са по възможност лесни и ефектни :!: :roll:
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Какви прически правите на вашата малка госпожица?

Мнениеот Мади Ранчева » 18 Ное 2014, 16:28

Дъщеря беше убедена, че за една сватба трябва да й направя прическата на Елза от Замръзналото кралство, е, гледах клипове , почти успях, важното е, че беше доволна! За щастие, тя смята, че няма нужда да прибира косата си или в краен случаи усуква бретона си и го забожда с фибичка :!: и никога не е била взискателна към това, което мен много ме успокоява! :D
Мади Ранчева
 
Мнения: 240
Регистриран на: 21 Яну 2014, 12:37

Re: Какви прически правите на вашата малка госпожица?

Мнениеот Fancy » 24 Ное 2014, 14:00

На моята госпожица, освен кукуригу нищо друго не мога да й направя :D :D но децата обичат да се чувстват специални, както и възрастните де :) с удоволствие бих се заигравала с косичката й, когато порасне! ;)
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Какви прически правите на вашата малка госпожица?

Мнениеот rabotnata pchela » 24 Ное 2014, 14:49

Не е лесно да си майка на момиче! От сега искат да се контят малките госпожички. Много харесвам косичката да е прибрана само с фиба, става много добре и при дете дори.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какви прически правите на вашата малка госпожица?

Мнениеот Lollipop » 18 Дек 2014, 11:51

Много харесвам малките госпожици когато са с някакви хубави прически, но са ми любими момичета сплетени на плитка ;)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Какви прически правите на вашата малка госпожица?

Мнениеот Elica » 29 Дек 2014, 16:14

Lollipop написа:Много харесвам малките госпожици когато са с някакви хубави прически, но са ми любими момичета сплетени на плитка ;)

Аз харесвам една небрежна плитка има не знам как се прави, но е много красива и нежна ;)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Какви прически правите на вашата малка госпожица?

Мнениеот silver933 » 05 Мар 2015, 13:20

Много се кефя на малките момиченца с готини плитки, те са ми любими ;))
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Какви прически правите на вашата малка госпожица?

Мнениеот Коцева » 09 Апр 2015, 17:02

Моята госпожица отдавна не е малка, но нямахме много време да се занимаваме с косата й, така или иначе, затова и често я подстригвах на черта и то се с рев ставаше работата, но нямах сили да я мия и да правя прически на дългата й коса!
Коцева
 
Мнения: 213
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:36

Re: Какви прически правите на вашата малка госпожица?

Мнениеот ManiJani » 15 Апр 2015, 17:20

Много харесвам племенницата си на накривена опашка, страшно сладко стои, на детето му е удобно, а и става бързо!
ManiJani
 
Мнения: 152
Регистриран на: 20 Мар 2015, 12:40

Re: Какви прически правите на вашата малка госпожица?

Мнениеот rabotnata pchela » 16 Апр 2015, 09:06

Не съм имала момиченце, но преди години на братовчедка ми като ѝ връзвах косата за мен беше истинско изпитание на духа и тялото. :roll: :lol: :lol: :lol: Сега ако имам дъщеря сигурно ще ходи само с пусната коса. :) Но много ми харесват плитките, особено сега има едни модерни, които даже не ги знам как са, но изглеждат супер красиво :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Следваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта