Разпознавате ли известните личности по улиците и спирате ли ги,за да говорите с тях?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Разпознавате ли известните личности по улиците и спирате ли ги,за да говорите с тях?

Мнениеот S_Milenska » 03 Апр 2015, 11:18

Винаги съм искала да спра и да заговоря някой, но пък какво ли да му кажа. Пък и човека ако не е в настроение за моите фенски истерии ще е доста тъпо :))
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Разпознавате ли известните личности по улиците и спирате ли ги,за да говорите с тях?

Мнениеот Тъжна Луна » 19 Апр 2018, 15:28

Аз пускам някоя тънка усмивчица тип "Познах те, ама от мен да мине, няма да те спирам" :lol: Все си викам колко ли е гадно да си известен и да те спират по улиците и винаги да си любезен и в настроение, за да не станеш още по-известен с някой хейт :banghead:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Разпознавате ли известните личности по улиците и спирате ли ги,за да говорите с тях?

Мнениеот radipetrova » 20 Апр 2018, 13:13

Разпознавам ги, но не ги спирам. Все пак и те са хора и имат личен живот. Представете си всеки втори да те спира и да ти говори някакви глупости…
Аватар
radipetrova
 
Мнения: 81
Регистриран на: 13 Апр 2018, 15:33
Местоположение: Sofia

Re: Разпознавате ли известните личности по улиците и спирате ли ги,за да говорите с тях?

Мнениеот Lollipop » 27 Апр 2018, 10:07

И аз не бих ги спряла нито ги заглеждам, хора като хора, особено в софия често се виждат такива и на хората не им прави впечатление, дори и ако снимат нещо, докато в малките градове си е атракция.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Разпознавате ли известните личности по улиците и спирате ли ги,за да говорите с тях?

Мнениеот Kaya » 27 Апр 2018, 16:28

Не, но ако ми е любима личност, бих спряла за да се снимам поне!
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта