Разпознавате ли известните личности по улиците и спирате ли ги,за да говорите с тях?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Разпознавате ли известните личности по улиците и спирате ли ги,за да говорите с тях?

Мнениеот silver933 » 18 Ное 2014, 16:41

Скоро гледах някаква реклама, където едно момиченце пищеше,че е срещнала звезда в асансьора и го снима, разпространи снимката на всичките си приятели и се сетих, дали наистина хората реагират така,когато видят някой известен? Или пък бурните писъци на момичетата,както по филмите? Какво правят хората наистина? Аз не бих спрял някой известен на улицата, за да го питам как е времето да речем,може би ако имам кауза, да, но ей така не бих извадил телефона да го снимам или заприказвам..
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Разпознавате ли известните личности по улиците и спирате ли ги,за да говорите с тях?

Мнениеот Krum » 24 Ное 2014, 14:11

Разпознавам ги,но не бих ги спрял сякаш. Те също понякога имат нужда да се усамотят, не мисля, че им е приятно да ги спира всеки втори. Дори не им обръщам внимание, разбира се,че привличат погледа, но само толкова.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Разпознавате ли известните личности по улиците и спирате ли ги,за да говорите с тях?

Мнениеот Kremiliya » 04 Дек 2014, 13:04

Не :) Може и да ги позная кои са но никога няма да тръгна да ги заговарям, срам ме е да преследвам хората ;)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Разпознавате ли известните личности по улиците и спирате ли ги,за да говорите с тях?

Мнениеот Rali_hr » 11 Дек 2014, 12:34

Аз че ги разпознавам е ясно, но не ги спирам, срам ме е, пък и кой знае какво нямам да им казвам. :roll:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Разпознавате ли известните личности по улиците и спирате ли ги,за да говорите с тях?

Мнениеот Harmony » 11 Дек 2014, 15:34

Само веднъж ми се е случвало да поздравя и то по грешка, понеже срещнах Мария Игнатова, а не очаквах някак, стреснах се и се изненадах, нали знаете, като виждате вечер през вечер тези хора по телевизията, някак ви стават като стари познати :D :D За щастие се оказа готина и не се нацупи, нито нищо, поздрави ме с широка усмивка и на мен ми олекна :mrgreen:
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Разпознавате ли известните личности по улиците и спирате ли ги,за да говорите с тях?

Мнениеот Pipilota » 11 Дек 2014, 17:37

Harmony написа:Само веднъж ми се е случвало да поздравя и то по грешка, понеже срещнах Мария Игнатова, а не очаквах някак, стреснах се и се изненадах, нали знаете, като виждате вечер през вечер тези хора по телевизията, някак ви стават като стари познати :D :D За щастие се оказа готина и не се нацупи, нито нищо, поздрави ме с широка усмивка и на мен ми олекна :mrgreen:

:D А ти заговори ли я или я гледаше глупаво само? :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Разпознавате ли известните личности по улиците и спирате ли ги,за да говорите с тях?

Мнениеот Snejna » 27 Яну 2015, 12:33

Не, смешно и глупаво ми е наистина, кой знае какво пък имам да му кажа... а особено пък известните в България са известни, само защото са известни, не са никакви особено специални хора.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Разпознавате ли известните личности по улиците и спирате ли ги,за да говорите с тях?

Мнениеот rabotnata pchela » 28 Яну 2015, 13:58

Не обичам да говоря с такива хора, нямам желание да си говоря със "звезди":)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Разпознавате ли известните личности по улиците и спирате ли ги,за да говорите с тях?

Мнениеот Anka » 28 Яну 2015, 16:35

НИкога не съм виждала никой известен май.. а не, веднъж видях Руслан Мъйнов пред операта, нищо не направих :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Разпознавате ли известните личности по улиците и спирате ли ги,за да говорите с тях?

Мнениеот Andrey » 29 Яну 2015, 15:40

Anka написа:НИкога не съм виждала никой известен май.. а не, веднъж видях Руслан Мъйнов пред операта, нищо не направих :)

Представяш ли си да се разтичаш срещу него, сигурно му е писнало от истерици да го спират по улиците ;0
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта