Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания
Правила на форума
Добави отговор

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

30 Апр 2015, 12:07

Jully написа:Разбира се нищо не може да се сравни с личната програма изградена от диетолог, но малко хора се допитват до такъв специалист и са склонни да слушат съветите му.

Не слушат, не спазват и после диетологът не ставал. Няма как да стане така :!:

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

30 Апр 2015, 13:32

Tinki написа:
Jully написа:Разбира се нищо не може да се сравни с личната програма изградена от диетолог, но малко хора се допитват до такъв специалист и са склонни да слушат съветите му.

Не слушат, не спазват и после диетологът не ставал. Няма как да стане така :!:


Не зная защо се правите на стриктни, като като ти сака нещо душицата, просто ти я сака, трудно хората за тези неща си поставят ограничения, а че българинът му дай да плюе по нечий адрес - така е! :D

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

30 Апр 2015, 16:37

Освен да плюе му дай и да яде :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

30 Апр 2015, 16:53

Бе много ясно, да няма да давам пари на някой да ми казва да не ям, глупости!

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

04 Май 2015, 08:57

Krum написа:По-добре приложение, така или иначе всеки отслабва на собствена глава, малко се допитват до диетолози.

Е аз лично не бих отишла на диетолог, макар че досега не съм чула някой да не е постигнал резултати от среща със специалист, но предполагам, че семейния ми бюджет няма да ми стигне като финанси да си обслужвам личните интереси и менюта.

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

04 Май 2015, 13:17

Pipilota написа:
Krum написа:По-добре приложение, така или иначе всеки отслабва на собствена глава, малко се допитват до диетолози.

Е аз лично не бих отишла на диетолог, макар че досега не съм чула някой да не е постигнал резултати от среща със специалист, но предполагам, че семейния ми бюджет няма да ми стигне като финанси да си обслужвам личните интереси и менюта.

Пипи, ти сама го казваш - има резултати от посещението при диетолог, защо да се избягва, а и мисля че се създават програми индивидуални за всеки човек,какво обича, какво не, както си хапва по-често, колко се движи и т.н.

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

04 Май 2015, 15:59

Tinki написа:
Jully написа:Разбира се нищо не може да се сравни с личната програма изградена от диетолог, но малко хора се допитват до такъв специалист и са склонни да слушат съветите му.

Не слушат, не спазват и после диетологът не ставал. Няма как да стане така :!:

Точно ,както и останалите говорят - хората искат да ядат картофи и ориз и да слабеят, заедно с бял хляб, няма как да стане.

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

05 Май 2015, 13:31

За мен диетолозите вършат много добра и важна работа, ако мога редовно бих се консултирала с него :)

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

07 Май 2015, 14:26

Добре де, а ако предложенията на диетолога са твърде скъпи за вас?

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

08 Май 2015, 16:42

qwerryyy написа:Добре де, а ако предложенията на диетолога са твърде скъпи за вас?

Нямаме в България такива.. услуги, които са непосилно скъпи, всеки може да отдели малко и да посети диетолог, стига да има желание.
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2, 3, 4, 5