Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

Мнениеот Mon_ton » 22 Юни 2016, 12:23

Като цяло всяка диета е ефикасна, така че съм сигурна, че ако им аи приложение, което да помага и да дава наставления, пак ще дадат резултат.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

Мнениеот Lollipop » 22 Юни 2016, 13:59

И за мен е супер, ако има подобни приложение, макар че като цяло диетите са смислово свързани, всичко е това да се ограничат въглехидратите, да се намалят мазнините, и калориите като цяло.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

Мнениеот Pipilota » 22 Юни 2016, 16:34

Бих го пробвала и аз, потърсих това, свързано със статията отдолу, но не можах да го намеря в гугъл плей :(
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

Мнениеот Malina » 07 Юли 2016, 14:59

Това е, че абсолютно едно приложение, може да ти сметне калориите и да ти направи меню, стига обаче да се намери подходящото и умно приложение за това нещо. Много приложения нямат достатъчен ресурс и нямат калкулатор на храните, които си ял, което е супер досадно, или има огромен избор, което също дразни :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

Мнениеот Mon_ton » 07 Юли 2016, 15:46

Malina написа:Това е, че абсолютно едно приложение, може да ти сметне калориите и да ти направи меню, стига обаче да се намери подходящото и умно приложение за това нещо. Много приложения нямат достатъчен ресурс и нямат калкулатор на храните, които си ял, което е супер досадно, или има огромен избор, което също дразни :)

Aз си инсталирах едно, но не ми беше много удобно наистина. :(
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

Мнениеот Lyomi » 08 Юли 2016, 10:48

Не съм ползвала подобни приложения, но ми звучи удобно и спестяващо време и пари за специалисти. Повечето хора от това се ръководят, а ако и има ефект отслабване, още по-добре.
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

Мнениеот fawla » 11 Юли 2016, 16:45

Lyomi написа:Не съм ползвала подобни приложения, но ми звучи удобно и спестяващо време и пари за специалисти. Повечето хора от това се ръководят, а ако и има ефект отслабване, още по-добре.

Всяка диета е ефикасна, ако се спазва, нали знаете :)
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

Мнениеот PasDeDeux » 13 Юли 2016, 15:36

Винаги може да възникне въпрос във времето - защо не се получава даден ефект или се е появил страничен и т.н. Това няма как да го разрешиш с приложението, личният контакт с диетолога е за това - да се решават в движение възникналите проблеми и неясноти.
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

Мнениеот Malina » 14 Юли 2016, 14:01

PasDeDeux написа:Винаги може да възникне въпрос във времето - защо не се получава даден ефект или се е появил страничен и т.н. Това няма как да го разрешиш с приложението, личният контакт с диетолога е за това - да се решават в движение възникналите проблеми и неясноти.

Права си,но е адски скъпо да се ходи на диетолог. Моя позната ходи, само първоначално сметната ѝ беше 450 лева, отделно всеки месец още допълнителни пари да се изготвя нов план.. просто е непосилно.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

Мнениеот rabotnata pchela » 20 Юли 2016, 11:17

ЗА чували ли сте, че тоя известния Ипократис, изготвя планове за по 200 лева за 6 месечен план в интернет, без дори да е необходима среща, само изготвяш въпросник. :) Това ми се вижда много примамливо.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

ПредишнаСледваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта