Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания
Правила на форума
Добави отговор

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

22 Юни 2016, 12:23

Като цяло всяка диета е ефикасна, така че съм сигурна, че ако им аи приложение, което да помага и да дава наставления, пак ще дадат резултат.

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

22 Юни 2016, 13:59

И за мен е супер, ако има подобни приложение, макар че като цяло диетите са смислово свързани, всичко е това да се ограничат въглехидратите, да се намалят мазнините, и калориите като цяло.

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

22 Юни 2016, 16:34

Бих го пробвала и аз, потърсих това, свързано със статията отдолу, но не можах да го намеря в гугъл плей :(

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

07 Юли 2016, 14:59

Това е, че абсолютно едно приложение, може да ти сметне калориите и да ти направи меню, стига обаче да се намери подходящото и умно приложение за това нещо. Много приложения нямат достатъчен ресурс и нямат калкулатор на храните, които си ял, което е супер досадно, или има огромен избор, което също дразни :)

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

07 Юли 2016, 15:46

Malina написа:Това е, че абсолютно едно приложение, може да ти сметне калориите и да ти направи меню, стига обаче да се намери подходящото и умно приложение за това нещо. Много приложения нямат достатъчен ресурс и нямат калкулатор на храните, които си ял, което е супер досадно, или има огромен избор, което също дразни :)

Aз си инсталирах едно, но не ми беше много удобно наистина. :(

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

08 Юли 2016, 10:48

Не съм ползвала подобни приложения, но ми звучи удобно и спестяващо време и пари за специалисти. Повечето хора от това се ръководят, а ако и има ефект отслабване, още по-добре.

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

11 Юли 2016, 16:45

Lyomi написа:Не съм ползвала подобни приложения, но ми звучи удобно и спестяващо време и пари за специалисти. Повечето хора от това се ръководят, а ако и има ефект отслабване, още по-добре.

Всяка диета е ефикасна, ако се спазва, нали знаете :)

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

13 Юли 2016, 15:36

Винаги може да възникне въпрос във времето - защо не се получава даден ефект или се е появил страничен и т.н. Това няма как да го разрешиш с приложението, личният контакт с диетолога е за това - да се решават в движение възникналите проблеми и неясноти.

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

14 Юли 2016, 14:01

PasDeDeux написа:Винаги може да възникне въпрос във времето - защо не се получава даден ефект или се е появил страничен и т.н. Това няма как да го разрешиш с приложението, личният контакт с диетолога е за това - да се решават в движение възникналите проблеми и неясноти.

Права си,но е адски скъпо да се ходи на диетолог. Моя позната ходи, само първоначално сметната ѝ беше 450 лева, отделно всеки месец още допълнителни пари да се изготвя нов план.. просто е непосилно.

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

20 Юли 2016, 11:17

ЗА чували ли сте, че тоя известния Ипократис, изготвя планове за по 200 лева за 6 месечен план в интернет, без дори да е необходима среща, само изготвяш въпросник. :) Това ми се вижда много примамливо.
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2, 3, 4, 5