Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

Мнениеот Lollipop » 20 Юли 2016, 16:53

rabotnata pchela написа:ЗА чували ли сте, че тоя известния Ипократис, изготвя планове за по 200 лева за 6 месечен план в интернет, без дори да е необходима среща, само изготвяш въпросник. :) Това ми се вижда много примамливо.

Интересно ми се струва, а и не чак токова скъпо, на фона на двойно по-големи суми + отделни занимания и прочие.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

Мнениеот Bambaa » 21 Юли 2016, 09:14

Lollipop написа:
rabotnata pchela написа:ЗА чували ли сте, че тоя известния Ипократис, изготвя планове за по 200 лева за 6 месечен план в интернет, без дори да е необходима среща, само изготвяш въпросник. :) Това ми се вижда много примамливо.

Интересно ми се струва, а и не чак токова скъпо, на фона на двойно по-големи суми + отделни занимания и прочие.


Сега даже има промоция - за 180 лева за 6 месеца. Поддържа връзка постоянно с клиентите си по интернет, по неговите думи. Така е по-бързо и удобно според мен, отколкото да пътуваш от не знам си кой град по няколко пъти в месеца.
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

Мнениеот silver933 » 21 Юли 2016, 12:48

Добре звучи, наистина и промоцията е много добра, хитро е измислено, че и всеки план е индивидуален. Като цяло е добра далавера това! :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

Мнениеот balsam » 26 Юли 2016, 14:32

В България не са много тези центрове, както в чужбина, за здравословно сваляне на килограми и прочистване на организма. Влизаш като в клиника и се занимават с теб и ти изготвят цялостен режим за каквото се сетиш. Това е по за предпочитане, знаеш, че ще ти обърнат внимание и ще те изследват от -до какво да избягваш като храна и на какво да наблегнеш. Само пусти пари :lol: !
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

Мнениеот rabotnata pchela » 26 Юли 2016, 15:28

balsam написа:В България не са много тези центрове, както в чужбина, за здравословно сваляне на килограми и прочистване на организма. Влизаш като в клиника и се занимават с теб и ти изготвят цялостен режим за каквото се сетиш. Това е по за предпочитане, знаеш, че ще ти обърнат внимание и ще те изследват от -до какво да избягваш като храна и на какво да наблегнеш. Само пусти пари :lol: !

В България знам, че има на тая Емилова, която практикува лечебно гладуване и захранване. Но цените са убиец, курсът е около 1000.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

Мнениеот Mon_ton » 01 Авг 2016, 16:09

ЕН знам кой би дал толкова пари за да отиде при Емилова, която откровено я сочат за шарлатанин.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

Мнениеот rabotnata pchela » 01 Авг 2016, 16:39

Не знам какво се говори за нея и дали е истина, но за мен е сума, която е твърде непосилна. Мисля, че съвсем лесно може човек ад се справи с килограмите си, стига да е стрктен и да има желание и разбира се воля.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

Мнениеот Elica » 02 Авг 2016, 11:07

Добре де, ако имаш приложение, което ти помага да следиш правилната си диета, защо да не го използваш? :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

Мнениеот Malina » 02 Авг 2016, 16:02

Особено, ако има някое което ти приготвя и различни програми за хапване още по-зарибяващо звучи. :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Бихте ли се доверили на приложение, което замества личен диетолог?

Мнениеот Kaya » 02 Авг 2016, 16:24

Това е че при диетите от диетолог може да се наблегне на личния фактор, докато при приложенията няма да има никакво лично отношение и ще е по-скоро една програма за много хора.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

ПредишнаСледваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта