Йо-йо ефект - това означава ли,че трябва вечно да сме на диета?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: Йо-йо ефект - това означава ли,че трябва вечно да сме на диета?

Мнениеот annamaria » 13 Май 2015, 11:04

Аз съм на мнение, че не диети, а разумен режим и внимание е най-правилното решение...
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Йо-йо ефект - това означава ли,че трябва вечно да сме на диета?

Мнениеот Harmony » 13 Май 2015, 11:16

Rali_hr написа:Всички казват, че за да отслабнеш трябва да ти се промени не само начина на хранене, а и начина на живот, за винаги. :) Това обаче не е ли много висока цена? Винаги да си само на салата, а да не хапваш от любимата пица? :roll:

Нищо не може да ме накара да направя това със себе си. А и при положение, че месец си яла салата или там разделно по някакъв начин, не смятам, че една пица може да опропасти всичко, е, разбира се, ако след пицата не последва седмица с пици :D
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Йо-йо ефект - това означава ли,че трябва вечно да сме на диета?

Мнениеот Gold » 14 Май 2015, 10:56

Harmony написа:Нищо не може да ме накара да направя това със себе си. А и при положение, че месец си яла салата или там разделно по някакъв начин, не смятам, че една пица може да опропасти всичко, е, разбира се, ако след пицата не последва седмица с пици :D

Не става въпрос за ЕДНА пица или ЕДИН десерт, или дори за ЕДИН ден. Между другуто има режими, в които е позволен т.н. свободен ден в седмицата, в който нямаш ограничения.
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Йо-йо ефект - това означава ли,че трябва вечно да сме на диета?

Мнениеот S_Milenska » 14 Май 2015, 11:02

annamaria написа:Аз съм на мнение, че не диети, а разумен режим и внимание е най-правилното решение...

Така май не остава време за живот и да си позволиш любимото, всяка пица да е с едно на ум,сандвича да те прави нещастен, а не дай си Боже пък за изядеш принцеса с кайма и кашкавал и.. край! :mrgreen:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Йо-йо ефект - това означава ли,че трябва вечно да сме на диета?

Мнениеот kauda » 14 Май 2015, 16:07

След постигането на желаното тегло много хора забравят да се грижат з анего и отново качват килограми, принципа е след като преди съм успял, пак ще мога, но уви.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Йо-йо ефект - това означава ли,че трябва вечно да сме на диета?

Мнениеот Jully » 14 Май 2015, 16:20

kauda написа:След постигането на желаното тегло много хора забравят да се грижат з анего и отново качват килограми, принципа е след като преди съм успял, пак ще мога, но уви.

И аз съм на това мнение, трябва много да се внимава и да се пази това, което сме си изградили с много усилия.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Йо-йо ефект - това означава ли,че трябва вечно да сме на диета?

Мнениеот annamaria » 15 Май 2015, 11:54

kauda написа:След постигането на желаното тегло много хора забравят да се грижат з анего и отново качват килограми, принципа е след като преди съм успял, пак ще мога, но уви.

Много точно казано!
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Йо-йо ефект - това означава ли,че трябва вечно да сме на диета?

Мнениеот Bambaa » 15 Май 2015, 15:33

annamaria написа:
kauda написа:След постигането на желаното тегло много хора забравят да се грижат з анего и отново качват килограми, принципа е след като преди съм успял, пак ще мога, но уви.

Много точно казано!

Добре де, ама за хората склони към напълняване, това дали означава постоянна диета и когато хората излязат на бира с фъстъчки, ти да пиеш фреш :roll: аз бих се чувствала ужасно!
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Йо-йо ефект - това означава ли,че трябва вечно да сме на диета?

Мнениеот Kaya » 17 Май 2015, 09:47

За съжаление е така, ако искаш да изглеждаш добре, прегрешенията трябва да са минимум и като цяло се получава "гладна и дебела"...
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Йо-йо ефект - това означава ли,че трябва вечно да сме на диета?

Мнениеот Andrey » 18 Май 2015, 11:39

Не знам с каква отговорност трябва да си съсипеш труда ид а започнеш пак да ядеш като за последно и да си върнеш килограмите, като трябва цял живот ще си на диета, само и само да не надебелееш! Аз бях качил едни 15кг. много зор видях, докато ги сваля и сега страшно много внимавам какво ям, защото не искам пак да ми се случи същото.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

ПредишнаСледваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта