Бихте ли станали доброволци, за да дебнете дали се спазва забраната за пушене в заведенията?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Бихте ли станали доброволци, за да дебнете дали се спазва забраната за пушене в заведенията?

Мнениеот PasDeDeux » 20 Ное 2014, 12:20

Гадно е да си порта, а някой го правят доброволно, до колкото разбирам!

Прочетох, че има организация, която набира доброволци, които да следят дали се спазва забраната за пушене в заведенията :roll:
Smoking.jpg
Smoking.jpg (24.18 KiB) Прегледано 544 пъти
и не просто набира, а те съвсем скоро си плъзват по заведенията, за да дебнат :shock:

Според мене е напълно излишно това, аз поне никога не бих станала доброволец, за да ходя и да дебна кой пуши и кой не в заведенията. В крайна сметка това си е лична отговорност, личен живот и личен пример!
Някой от вас би ли се навил да стане доброволец, за да дебне пушачите по заведенията? :roll:
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Бихте ли станали доброволци, за да дебнете дали се спазва забраната за пушене в заведенията?

Мнениеот Harmony » 20 Ное 2014, 12:32

Мисля, че четох същата статия, ама ако не се хване на момента, после върви доказвай, че този човек пушил еди кога си, ако се налага да се правят снимки, вие представете си с колко ще скочи процента на разводите :D :D :D Не, не бих станала шпионин :!: :D
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Бихте ли станали доброволци, за да дебнете дали се спазва забраната за пушене в заведенията?

Мнениеот ramimni » 26 Ное 2014, 16:37

Смятам, че доброволци биха станали най-вече възрастни хора, които само това и чакат някакво разнообразие след работно време, например, не мисля, че млад човек ще стане порта или по-скоро младите озлобени майки :roll: :D :D
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Бихте ли станали доброволци, за да дебнете дали се спазва забраната за пушене в заведенията?

Мнениеот MollyDolly » 09 Дек 2014, 15:24

Не смятам, че млади и ангажирани хора биха имали времето и желанието да се мотаят по кафетата, за да дебнат хората, а и доста долно ми изглежда това! :x
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: Бихте ли станали доброволци, за да дебнете дали се спазва забраната за пушене в заведенията?

Мнениеот Anka » 09 Дек 2014, 15:34

ramimni написа:Смятам, че доброволци биха станали най-вече възрастни хора, които само това и чакат някакво разнообразие след работно време, например, не мисля, че млад човек ще стане порта или по-скоро младите озлобени майки :roll: :D :D

Хехе, младите озлобени майки:) Какво лошо има човек да брани забраната за пушене? :roll:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Бихте ли станали доброволци, за да дебнете дали се спазва забраната за пушене в заведенията?

Мнениеот Lollipop » 10 Дек 2014, 11:51

Това не е за мен, за съм склонна също да съгреша и да запаля, така че не ставам за инспектор :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Бихте ли станали доброволци, за да дебнете дали се спазва забраната за пушене в заведенията?

Мнениеот Pipilota » 10 Дек 2014, 17:25

Не, рискувам после да не ме пуснат в никое заведение :) :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41


Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта