Бихте ли убили животно... за спорта?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Бихте ли убили животно... за спорта?

Мнениеот Krum » 06 Яну 2015, 15:00

Mon_ton написа:Добре, че не живеем във времена, в които сами трябва да ловуваме, че ще умрем от глад ;)

е тогава със сигурност щях да убивам, все пак ако искаш да си нахраниш семейството и трябва да падне някоя жертва избора няма да емного труден.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Бихте ли убили животно... за спорта?

Мнениеот Kremiliya » 13 Яну 2015, 14:50

Krum написа:
Mon_ton написа:Добре, че не живеем във времена, в които сами трябва да ловуваме, че ще умрем от глад ;)

е тогава със сигурност щях да убивам, все пак ако искаш да си нахраниш семейството и трябва да падне някоя жертва избора няма да емного труден.

Разбира се, това е друго нещо, но за удоволствието, за да се снимаш до труп - не мога да го приема.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Бихте ли убили животно... за спорта?

Мнениеот S_Milenska » 13 Яну 2015, 16:47

В никакъв случай не бих го направила!
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Бихте ли убили животно... за спорта?

Мнениеот Slavena » 15 Яну 2015, 17:13

не е нормално да ги убиват животните за удоволствие! :evil:
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Бихте ли убили животно... за спорта?

Мнениеот dinkog » 23 Юли 2015, 09:34

Не ям месо от както се помня, естествено, че не бих убил някое ей така за удоволствие, не се мисля за чак толкова велик повелител на Земята! :x
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Бихте ли убили животно... за спорта?

Мнениеот sofi_black » 23 Юли 2015, 11:21

Е няма ли поне един ловец тука сред вас, не се излагайте! :D
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Бихте ли убили животно... за спорта?

Мнениеот fawla » 23 Юли 2015, 12:03

sofi_black написа:Е няма ли поне един ловец тука сред вас, не се излагайте! :D

Ти ли си мераклийка? :) Мъжът ми на времето ходеше на лов, не ми беше приятно. Не носеше нищо уловено у нас разбира се. :)
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Бихте ли убили животно... за спорта?

Мнениеот Mon_ton » 10 Авг 2015, 11:29

fawla написа:
sofi_black написа:Е няма ли поне един ловец тука сред вас, не се излагайте! :D

Ти ли си мераклийка? :) Мъжът ми на времето ходеше на лов, не ми беше приятно. Не носеше нищо уловено у нас разбира се. :)

Добре, какъв характер има такъв човек? Не ме разбирай погрешно, сигурно е добър човек, ама може ли такова нещо, какво е удоволствието, да отнемеш живот за собствено превъзходство? След като в наши дни има толкова много симулатори, подходящи за такъв тип адреналин, то не е пенбол, то не са стрелбища. От там никой не излиза мъртъв!
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Бихте ли убили животно... за спорта?

Мнениеот rabotnata pchela » 10 Авг 2015, 12:38

Познавам няколко ловци, ами хора като хора, просто с различна страст. ;) Но са си хора на народа,не познавам някой, който има по-сериозна професия, слуша различна музика от чалга, тука говорим за онзи тип, който споделят снимки с Христо Ботев постените си във фейсбук, да не се обиждат патриотите. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Бихте ли убили животно... за спорта?

Мнениеот Kaya » 10 Авг 2015, 13:53

rabotnata pchela написа:Познавам няколко ловци, ами хора като хора, просто с различна страст. ;) Но са си хора на народа,не познавам някой, който има по-сериозна професия, слуша различна музика от чалга, тука говорим за онзи тип, който споделят снимки с Христо Ботев постените си във фейсбук, да не се обиждат патриотите. :mrgreen:

Не мисля, че е така, всеки може да бъде идиот и без значение какви предпочитания има.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта