Може ли вместо да гладувам да се прочистя с магданоз?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: Може ли вместо да гладувам да се прочистя с магданоз?

Мнениеот Kremiliya » 26 Мар 2015, 17:35

Не ми се вярва, че могат да се направят някакви чудодейни еликсири с магданоз, особено в комбинация с други храни. Може би ако го пиеш на сок всяка сутрин или под някаква схема може да има резултат, но не и ако си ръсиш на салатата. :roll:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Може ли вместо да гладувам да се прочистя с магданоз?

Мнениеот Pipilota » 27 Мар 2015, 10:33

Магданозът може и да е голяма работа, но аз не бих се пречиствала само с него, надали някой си хапва салата само от магданоз, а сандвич със салам и магданоз отгоре не е много полезно и здравословно сякаш. :roll:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Може ли вместо да гладувам да се прочистя с магданоз?

Мнениеот renetka » 01 Апр 2015, 12:05

Kremiliya написа:Не ми се вярва, че могат да се направят някакви чудодейни еликсири с магданоз, особено в комбинация с други храни. Може би ако го пиеш на сок всяка сутрин или под някаква схема може да има резултат, но не и ако си ръсиш на салатата. :roll:

То, може и да може да се направи чудодеен еликсир, ама аз лично не съм чувала да е чак пък толкова прочистващ :roll:
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Може ли вместо да гладувам да се прочистя с магданоз?

Мнениеот qwerryyy » 01 Апр 2015, 12:31

Аз смятам, че няма да навреди по никакъв начин и малко или много може да помогне. Разбира се най-голямото предизвикателство и решение е цялостно прочистване с много плодове и течности.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Може ли вместо да гладувам да се прочистя с магданоз?

Мнениеот renetka » 03 Апр 2015, 15:30

qwerryyy написа:Аз смятам, че няма да навреди по никакъв начин и малко или много може да помогне. Разбира се най-голямото предизвикателство и решение е цялостно прочистване с много плодове и течности.

Аз си го представям ако ще е с магданоз, примерно сутрин обед и вечер по 1 фреш от магданоз, а останалата храна да е много вниматено подбрана...но то пак е комплексно...
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Може ли вместо да гладувам да се прочистя с магданоз?

Мнениеот Snejna » 03 Апр 2015, 15:35

renetka написа:
qwerryyy написа:Аз смятам, че няма да навреди по никакъв начин и малко или много може да помогне. Разбира се най-голямото предизвикателство и решение е цялостно прочистване с много плодове и течности.

Аз си го представям ако ще е с магданоз, примерно сутрин обед и вечер по 1 фреш от магданоз, а останалата храна да е много вниматено подбрана...но то пак е комплексно...

И на мен така ми звучи вече обнадеждаващо, между другото, сок от магданоз се препоръчва и при витилиго :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Може ли вместо да гладувам да се прочистя с магданоз?

Мнениеот Ваня Стойчева » 09 Апр 2015, 21:12

Ето сега е времето за магданоза, точно скоро ще порасне свежия магданоз, а и сега със салатките става супер допълнение. :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Може ли вместо да гладувам да се прочистя с магданоз?

Мнениеот renetka » 15 Апр 2015, 10:27

Не става дума за допълнение към салатките, това е ясно :) А за някаква програма от фрешове с магданоз, който да ти заместват хранене да речем, за да можем да говорим за някакво прочистване изобщо...салатите са едно на ръка ;)
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Може ли вместо да гладувам да се прочистя с магданоз?

Мнениеот qwerryyy » 16 Апр 2015, 10:58

Бе той магданоза няма да навреди хич, само че зор да си изстискаш магданоз ;)
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Може ли вместо да гладувам да се прочистя с магданоз?

Мнениеот renetka » 17 Апр 2015, 12:52

qwerryyy написа:Бе той магданоза няма да навреди хич, само че зор да си изстискаш магданоз ;)

Е хората имат блендари, уреди, ала бала :)
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

ПредишнаСледваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта