Може ли вместо да гладувам да се прочистя с магданоз?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Може ли вместо да гладувам да се прочистя с магданоз?

Мнениеот penny » 24 Ное 2014, 13:09

Бях започнаха някакво драстично прочистване на организма, което не ми се отрази особено добре. За мое облекчение, разбирам, че май може да се прочистиш и само с магданоз :roll: без да гладуваш!

За щастие много обичам магданоз, а в самата рецепта пишеше, че просто трябва да добавяш към салатата си, както и към повечето ястия в обилно количество, но аз мисля, да заместя вечерята си с една такава салатка
salad.jpg
salad.jpg (30.75 KiB) Прегледано 1541 пъти
:roll: доста апетитно ми изглежда и затова се чудя дали бих могла да се прочистя, просто хапвайки разни вкусни домашни гозби с повече магданоз :roll: и без никакъв глад :!:

Дали някой от вас се е прочиствал с магданоз :roll: малко вероятно ми се струва и все пак се надявам някой да сподели мнение, дали е възможно или просто ще си позеленея :? :mrgreen: :mrgreen:
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Може ли вместо да гладувам да се прочистя с магданоз?

Мнениеот red_eyes » 24 Ное 2014, 13:11

Чувала съм единствено хубави неща за магданоза, така че мисля, би ти повлияло добре, ако опиташ едно магданозово прочистване, във всеки случай не мисля, че те очакват негативи :!: ;)
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Може ли вместо да гладувам да се прочистя с магданоз?

Мнениеот luchia@marco » 25 Ное 2014, 17:23

Не вярвам да имаш голям успех, а ако все пак има някакви шансове, то трябва да продължи изключително дълго това пасане на магданоз :D :D
luchia@marco
 
Мнения: 115
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 09:54

Re: Може ли вместо да гладувам да се прочистя с магданоз?

Мнениеот S_Milenska » 01 Дек 2014, 12:17

Сигурно трябва поне 2 месеца нон стоп да ядеш засилено количество магданоз, че да има добър ефект ;) :roll:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Може ли вместо да гладувам да се прочистя с магданоз?

Мнениеот Andrey » 13 Яну 2015, 15:16

НЕ мисля, че това би било достатъчно, ако не се храниш добре през останалото време. Ако ядеш повече пресни зеленчуци, подправени с магданоз,то би имало ефект, но ако ядеш хамбургер и си му сложила магданоз какъв ще е смисъла?
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Може ли вместо да гладувам да се прочистя с магданоз?

Мнениеот Mon_ton » 15 Яну 2015, 16:11

Мисля, че много голямо значение има не само магданоза, защото ако си наръсите пържолата няма да е ефикасно, трябва по-сериозна диета.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Може ли вместо да гладувам да се прочистя с магданоз?

Мнениеот Slavena » 20 Мар 2015, 18:18

Не знам колко магданоз трябва да изядеш, че да се прочистиш като хората просто. Тъй че не се надявай, ами си хапвай от всичко и да не ти пука, тялото ти само ще се справи с чистенето.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Може ли вместо да гладувам да се прочистя с магданоз?

Мнениеот qwerryyy » 21 Мар 2015, 11:30

Все пак, докато си хапваш магданоз нали приемаш и други храни, които могат да товарят и затормозяват тялото ти, колко магданоз трябва да изядеш, за да се тушира този ефект и да се изчистиш и от предишни токсини? :?:
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Може ли вместо да гладувам да се прочистя с магданоз?

Мнениеот renetka » 26 Мар 2015, 16:35

И аз мисля, че прочистване на организма няма как да стане само ако добавяш към менюто си магданоз, пък дори и 1 кило на ден :shock:

Че е полезно, полезно е, спор няма, но прочистването на организма би трябвало да значи нещо съвсем друго :) То с едно Табуле може да изпиеш и 5 ракии/узота :mrgreen:
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Може ли вместо да гладувам да се прочистя с магданоз?

Мнениеот Snejna » 26 Мар 2015, 17:01

renetka написа:И аз мисля, че прочистване на организма няма как да стане само ако добавяш към менюто си магданоз, пък дори и 1 кило на ден :shock:

Че е полезно, полезно е, спор няма, но прочистването на организма би трябвало да значи нещо съвсем друго :) То с едно Табуле може да изпиеш и 5 ракии/узота :mrgreen:

Така може да се съчетае приятното с полезното, но и аз се съмнявам, че приятното ще стане много повече от полезното! :lol:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Следваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron