Какво правите и какво спирате да правите, когато качите килограми?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Какво правите и какво спирате да правите, когато качите килограми?

Мнениеот nadqta » 24 Ное 2014, 17:20

Обикновено не усещам, а предполагам и при другите е така, кога се качват 2-3 килограма на дупето ми :roll: Когато се осъзная те са си вече там :evil:
В такива случай инстинктивната ми реакция е да пропускам вечерята например, а често и закуската :idea: Май не е най-правилното нещо, което мога да си причинявам, но пък съчетано със спорт е перфектно!

От друга страна, когато усетя, че съм качила килограми спирам и с вредните храни, което май е разбираемо, ама с всеки път ми става все по-трудно :evil:
get-skinny-on-fad-diets.jpg
get-skinny-on-fad-diets.jpg (28.59 KiB) Прегледано 544 пъти
Като цяло си правя някакъв строг режим, който спазвам около две седмици, след което съм си отново в кожата, но не зная дали това е най-правилното, което мога да направя :roll:

Кои неща започвате да правите вие и кои спирате да правите, когато усетите, че нещата са тръгнали на качване на килограми :roll: Измисляте ли си някакъв хранителен режим или започвате да спортувате, кое ви се отразява добре :roll: веднага ли се хвърляте на първата диета, която смятате, че ще можете да издържите :roll:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Какво правите и какво спирате да правите, когато качите килограми?

Мнениеот Harmony » 24 Ное 2014, 17:24

Много зависи от килограмите, които има да се свалят, след раждането ми беше трудно да се разделя с няколко килограма и ми трябваше по-строг режим, но сега сезонното качване на килограми не е проблем, лесно е за сваляне, само се ограничавам от хляб, сладко, алкохол (моята слабост - биричката, де :D) и пържено, това е, става лесно ;)
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Какво правите и какво спирате да правите, когато качите килограми?

Мнениеот M.Tasheva » 25 Ное 2014, 12:24

Аз си изградих тактика, освен спорта, опитвам се да отделя време сутрин и вечер за него, започвам да ям на три часа плодове и зеленчуци, това ми се отразява супер! :)
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Какво правите и какво спирате да правите, когато качите килограми?

Мнениеот Pipilota » 27 Ное 2014, 17:16

M.Tasheva написа:Аз си изградих тактика, освен спорта, опитвам се да отделя време сутрин и вечер за него, започвам да ям на три часа плодове и зеленчуци, това ми се отразява супер! :)


Много хитро наистина, плодовете и зеленчуците са супер за метаболизма ;)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Какво правите и какво спирате да правите, когато качите килограми?

Мнениеот веселказасмяна » 11 Май 2015, 16:56

И как след това не качвате свалените килограми, вечно ли сте на диета и как ви го понася организма това, аз имам чувство, че стомахът ми ще се разбие изключително бързо ако пробвам подобно нещо!
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Какво правите и какво спирате да правите, когато качите килограми?

Мнениеот magda » 19 Май 2015, 16:42

Pipilota написа:
M.Tasheva написа:Аз си изградих тактика, освен спорта, опитвам се да отделя време сутрин и вечер за него, започвам да ям на три часа плодове и зеленчуци, това ми се отразява супер! :)


Много хитро наистина, плодовете и зеленчуците са супер за метаболизма ;)

Да, но спорт по два пъти на ден си е много! Хората правят тренировки през ден и пак е добре, дори някога и през два, а не всеки, че и по два пъти! :shock:
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Какво правите и какво спирате да правите, когато качите килограми?

Мнениеот rabotnata pchela » 19 Май 2015, 16:49

Спорт, спорт, но пусти мързел, аз не мога сутрин от леглото да стана, какво остава да започна да спортувам ;)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какво правите и какво спирате да правите, когато качите килограми?

Мнениеот Pipilota » 06 Юни 2017, 10:59

От спорт до спорт има голяма разлика. Едно е да правиш някакви упражнения вкъщи, друго е да ходиш на фитнес по 2 пъти на ден. :mrgreen: Както се чувства човек, по такъв начин и постъпва, на някои им се отразява добре. Не е задължително да е изморително или да съсипва здравето, може да е много енергизиращо.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41


Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron