Възможно ли е чумата да ни върне отново в 14 век?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Възможно ли е чумата да ни върне отново в 14 век?

Мнениеот dDedov » 26 Ное 2014, 12:34

Ами и на мен ми звучи невъзможно да се върнем отново в 14 век, имам предвид чумата да сътвори това, но скоро реших да се поровя за повече информация след като една новина супер много ме заинтригува :!: :!:

Оказа се, че чумата си върлува в Мадагаскар, въпреки че вече е лечимо заболяване! Преди известно време бях чел, че е имало няколко смъртни случая в Америка и Австралия, но в Мадагаскар, според мен, смъртните случаи от чума надвишават нормалните граници :!: :!:

Как смятате, дали е възможно да ни се наложи да нахлузим отново подобни маски и защитни костюми,
bubonicplague.jpg
bubonicplague.jpg (18.54 KiB) Прегледано 412 пъти
като лекарите през 14 век, за да се опазим от чумата :roll: :D
Дали е възможно да мутира, така че чумата да е отново нелечима :o
dDedov
 
Мнения: 71
Регистриран на: 27 Фев 2014, 13:28

Re: Възможно ли е чумата да ни върне отново в 14 век?

Мнениеот borkova » 26 Ное 2014, 12:37

Не са решили да ни върнат в 14 век, не са го направили! Да, плашещо е това, което четох и аз за Мадагаскар, надявам се да се ограничи максимално и да се размине без много жертви всичко това :!: :!:
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Възможно ли е чумата да ни върне отново в 14 век?

Мнениеот rabotnata pchela » 26 Ное 2014, 15:15

Дано да няма проблеми и да не се разпространи чумата! Но истината е както казаха по-нагоре - не са решили, не са ни върнали в 14 век, да не им даваме идеи направо :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Възможно ли е чумата да ни върне отново в 14 век?

Мнениеот ramimni » 07 Дек 2014, 15:07

Смятам, че няма да им е трудно дани върнат там, но наистина е много странно и парадоксално, че има лекарства, които могат да спасяват животи от чума, но в същото време смъртността е на лице :shock: какво си мислят, че могат да постигнат с това?
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Възможно ли е чумата да ни върне отново в 14 век?

Мнениеот Lollipop » 08 Дек 2014, 10:51

Няма ли лекарства, че и ваксини сигурно? Но не се съмнявам де, като виждаме как напоследък е супер страшно и лошо да се поставят ваксини.. :roll:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55


Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта