Каква вода е редно да се пие - по-топла или по-студена, от коя можем да извлечем повече ползи?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Каква вода е редно да се пие - по-топла или по-студена, от коя можем да извлечем повече ползи?

Мнениеот Krum » 21 Май 2015, 13:30

Има изследвания за алкални хора ли? Дай повече инфо!
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Каква вода е редно да се пие - по-топла или по-студена, от коя можем да извлечем повече ползи?

Мнениеот rabotnata pchela » 21 Май 2015, 14:43

Krum написа:Има изследвания за алкални хора ли? Дай повече инфо!

И ти ли Бруте, не се връзвайте на такива алабализми :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Каква вода е редно да се пие - по-топла или по-студена, от коя можем да извлечем повече ползи?

Мнениеот Gorica23 » 22 Май 2015, 14:50

Алкални хора, не бях чувала такъв термин, а и изследвания.
За алкализирането на водата знам, че има уреди, но са скъпи, а с капки не ми е ясно как ще стане.
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Каква вода е редно да се пие - по-топла или по-студена, от коя можем да извлечем повече ползи?

Мнениеот Fancy » 25 Май 2015, 13:33

Като начало можеш да провериш киселинността на кръвта, урината и слюнката, аз ходих на един апарат, който е комплексен и показва освен всичко друго и това. Иначе това са алкализиращите капки, а това са лентичките, с които може да измерваш стойностите си у дома, общо взето един ден се бях залепила за компютъра и това открих, като вариант за проверка :idea: дано съм помогнала :)
P.S. смятам, че капките ще помогнат и при киселини :idea:
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Каква вода е редно да се пие - по-топла или по-студена, от коя можем да извлечем повече ползи?

Мнениеот Krum » 26 Май 2015, 13:32

Хм, много инетресно, ще взема да пробвам пък и не са някакви безумни цените им :)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Каква вода е редно да се пие - по-топла или по-студена, от коя можем да извлечем повече ползи?

Мнениеот Gorica23 » 28 Май 2015, 17:26

Fancy написа:Като начало можеш да провериш киселинността на кръвта, урината и слюнката, аз ходих на един апарат, който е комплексен и показва освен всичко друго и това. Иначе това са алкализиращите капки, а това са лентичките, с които може да измерваш стойностите си у дома, общо взето един ден се бях залепила за компютъра и това открих, като вариант за проверка :idea: дано съм помогнала :)
P.S. смятам, че капките ще помогнат и при киселини :idea:


Пробвала ли си капките или само в нета ги намери.
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Каква вода е редно да се пие - по-топла или по-студена, от коя можем да извлечем повече ползи?

Мнениеот annamaria » 29 Май 2015, 13:40

:shock:
Боже, Famcy, защо си си изследвала чак и слюнката :o
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Каква вода е редно да се пие - по-топла или по-студена, от коя можем да извлечем повече ползи?

Мнениеот Fancy » 29 Май 2015, 15:34

annamaria написа::shock:
Боже, Fancy, защо си си изследвала чак и слюнката :o

В различни етапи съм си изследвала различни телесни течности, а последният уред, както обясних е комплексен :idea:

Gorica23 написа:
Fancy написа:Като начало можеш да провериш киселинността на кръвта, урината и слюнката, аз ходих на един апарат, който е комплексен и показва освен всичко друго и това. Иначе това са алкализиращите капки, а това са лентичките, с които може да измерваш стойностите си у дома, общо взето един ден се бях залепила за компютъра и това открих, като вариант за проверка :idea: дано съм помогнала :)
P.S. смятам, че капките ще помогнат и при киселини :idea:


Пробвала ли си капките или само в нета ги намери.

Не ми се е налагало да използвам капките, следях храненето си, като се опитвах да балансирам, но като тръгна на работа и започне да не ми остава време, предполагам, че ще ми се наложи да си взема и от тях.
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта