Каква вода е редно да се пие - по-топла или по-студена, от коя можем да извлечем повече ползи?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Каква вода е редно да се пие - по-топла или по-студена, от коя можем да извлечем повече ползи?

Мнениеот Andrey » 07 Май 2015, 10:57

Kaya написа:
Локумът написа:Не виждам що сменихме темата за бирата с някаква си вода?!

:) защото гледаме да има нещо и за децата, покрай нас! 8-)

Е той Локумът вече пие с децата си :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Каква вода е редно да се пие - по-топла или по-студена, от коя можем да извлечем повече ползи?

Мнениеот Локумът » 07 Май 2015, 13:41

Andrey написа:
Kaya написа:
Локумът написа:Не виждам що сменихме темата за бирата с някаква си вода?!

:) защото гледаме да има нещо и за децата, покрай нас! 8-)

Е той Локумът вече пие с децата си :)

Да, да, предимството да си стар! :mrgreen: на вас дупе да ви е яко, тепърва да дундуркате деца... :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Каква вода е редно да се пие - по-топла или по-студена, от коя можем да извлечем повече ползи?

Мнениеот kalinka-kuku » 08 Май 2015, 15:42

А така, има си нещо лошо, ние сега ще пием вода с бебетата преварена и като докато еволюираме до бира ;)
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Каква вода е редно да се пие - по-топла или по-студена, от коя можем да извлечем повече ползи?

Мнениеот annamaria » 11 Май 2015, 11:39

marsu написа:А така, има си нещо лошо, ние сега ще пием вода с бебетата преварена и като докато еволюираме до бира ;)

Това с преварената вода ми е кошмарен детски спомен :mrgreen:
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Каква вода е редно да се пие - по-топла или по-студена, от коя можем да извлечем повече ползи?

Мнениеот Kaya » 11 Май 2015, 15:30

annamaria написа:
marsu написа:А така, има си нещо лошо, ние сега ще пием вода с бебетата преварена и като докато еволюираме до бира ;)

Това с преварената вода ми е кошмарен детски спомен :mrgreen:

хаха, кое не харесваш на преварената вода, тя си е все същата :roll:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Каква вода е редно да се пие - по-топла или по-студена, от коя можем да извлечем повече ползи?

Мнениеот annamaria » 13 Май 2015, 11:01

Баба ми ме тормозеше да пия преварена вода, както и ми преваряваше приборите :evil: Тогава вече не бях бебе, а да речем 5-6 годишна, ако не и повече. Много ме дразнеше!
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Каква вода е редно да се пие - по-топла или по-студена, от коя можем да извлечем повече ползи?

Мнениеот MollyDolly » 13 Май 2015, 13:41

annamaria написа:Баба ми ме тормозеше да пия преварена вода, както и ми преваряваше приборите :evil: Тогава вече не бях бебе, а да речем 5-6 годишна, ако не и повече. Много ме дразнеше!

Те направо в саксия са те гледали, добре е, че си продължила да се грижиш така за себе си, както те са го правили, но наистина смятам е прекалено на толкова голямо дете да му преваряваш всичко, не зная как реално си изградила имунна система :o
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: Каква вода е редно да се пие - по-топла или по-студена, от коя можем да извлечем повече ползи?

Мнениеот annamaria » 14 Май 2015, 10:23

MollyDolly написа:
annamaria написа:Баба ми ме тормозеше да пия преварена вода, както и ми преваряваше приборите :evil: Тогава вече не бях бебе, а да речем 5-6 годишна, ако не и повече. Много ме дразнеше!

Те направо в саксия са те гледали, добре е, че си продължила да се грижиш така за себе си, както те са го правили, но наистина смятам е прекалено на толкова голямо дете да му преваряваш всичко, не зная как реално си изградила имунна система :o

Това беше, когато ме оставяха при баба ми и дядо ми. При майка ми и баща ми не беше така :lol: Иначе баба ми си е паника и има обяснение защо и тогава е била такава, ама не ми се изпада в подробности ;)
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Каква вода е редно да се пие - по-топла или по-студена, от коя можем да извлечем повече ползи?

Мнениеот S_Milenska » 14 Май 2015, 11:03

annamaria написа:Баба ми ме тормозеше да пия преварена вода, както и ми преваряваше приборите :evil: Тогава вече не бях бебе, а да речем 5-6 годишна, ако не и повече. Много ме дразнеше!

Еха! Е жената е била супер грижовна и права за себе си, лошо няма!
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Каква вода е редно да се пие - по-топла или по-студена, от коя можем да извлечем повече ползи?

Мнениеот kauda » 14 Май 2015, 16:05

S_Milenska написа:
annamaria написа:Баба ми ме тормозеше да пия преварена вода, както и ми преваряваше приборите :evil: Тогава вече не бях бебе, а да речем 5-6 годишна, ако не и повече. Много ме дразнеше!

Еха! Е жената е била супер грижовна и права за себе си, лошо няма!

Бе мъка си е било и за жената, и за анамария :))) но наистина всеки прави най-доброто според своята преценка ;)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта