Кой са малките неща, които понякога правите без да искате, но се чувствате истински щастливи от това?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Кой са малките неща, които понякога правите без да искате, но се чувствате истински щастливи от това?

Мнениеот Pacienti » 17 Авг 2015, 10:13

да изненадам някой приятно. обичам да правя изненади и ги правя често за любимите си хора.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Кой са малките неща, които понякога правите без да искате, но се чувствате истински щастливи от това?

Мнениеот puhcheto » 17 Авг 2015, 12:42

qwerryyy написа:А не сте ли щастливи, когато сте направили нещо за себе си? Аз се чувствам толкова добре, ако съм си сготвила нещо вкусно, само за мен, защото аз съм го поискала, а не някой друг, или ако си взема желана покупка, която отлагам отдавна :) Това са все малки неща, които ми доставят истинско удоволствие и ме карат да изпитвам щастие! :)

Напълно те разбирам, преди известно време се разделихме с едно гадже, в което живеех, общо взето налагаше ми се да съм домакиня, което ми доставяше удоволствие, но накрая след като се изнесох, влякох в магазина и си купих едно пакетче дъвки, което знаех, че си е само за мен... не знаете колко щастлива се почувствах :lol:
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

Re: Кой са малките неща, които понякога правите без да искате, но се чувствате истински щастливи от това?

Мнениеот sofi_black » 20 Авг 2015, 16:20

Много се кефя като се наложи да си зашия копче или нещо от този сорт и то ми се получава доста готино и бързо, изумявам се от себе си, не зная за други дреболии не се сещам, които да ме правят щастлива от раз, може би понякога, когато приятел се пошегува със стар лаф, който си е бил наш в тийн годините ни ;)
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Кой са малките неща, които понякога правите без да искате, но се чувствате истински щастливи от това?

Мнениеот Snejna » 02 Сеп 2015, 12:34

sofi_black написа:Много се кефя като се наложи да си зашия копче или нещо от този сорт и то ми се получава доста готино и бързо, изумявам се от себе си, не зная за други дреболии не се сещам, които да ме правят щастлива от раз, може би понякога, когато приятел се пошегува със стар лаф, който си е бил наш в тийн годините ни ;)

хахах :) Това е хитро, не знам дали бих се зарадвала, че съм зашила копчето си! Но звучи сладко и наивно по детски :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Кой са малките неща, които понякога правите без да искате, но се чувствате истински щастливи от това?

Мнениеот svetlozara » 03 Сеп 2015, 09:19

Наистина звучи супер яко, когато се радваш на нещо малко, ей така се цени животът! :)
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Кой са малките неща, които понякога правите без да искате, но се чувствате истински щастливи от това?

Мнениеот silver933 » 03 Сеп 2015, 11:06

МНого неща могат ад ме направят щастлив, но днес например се почувствах супер добре, като станах преди жената и ѝ направих едно кафе със скромен сандвич, е не било толкова лошо, а тя толкова се зарадва, как да не се чувствам добре после :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Кой са малките неща, които понякога правите без да искате, но се чувствате истински щастливи от това?

Мнениеот Elica » 03 Сеп 2015, 15:16

silver933 написа:МНого неща могат ад ме направят щастлив, но днес например се почувствах супер добре, като станах преди жената и ѝ направих едно кафе със скромен сандвич, е не било толкова лошо, а тя толкова се зарадва, как да не се чувствам добре после :)

МНого мило от твоя странам, усмивката на любимия човек няма как да не ти донесе истинско щастие нали? :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Кой са малките неща, които понякога правите без да искате, но се чувствате истински щастливи от това?

Мнениеот mix_twix » 03 Сеп 2015, 16:19

Евала ти правя Силвър, братле! :) Така трябвам, абе жените тряя ги глезим от време на време, иначе става страшно и скучно отгоре на всичкото.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Кой са малките неща, които понякога правите без да искате, но се чувствате истински щастливи от това?

Мнениеот svetlozara » 08 Сеп 2015, 12:56

Да и на мен това, че съм направила някой друг щастлив ме кара да се радвам и да продължавам с добрите си дела ;)
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Кой са малките неща, които понякога правите без да искате, но се чувствате истински щастливи от това?

Мнениеот Jully » 08 Сеп 2015, 13:44

О, толкова много неща ме правят щастлива, обаждане по телефона, усмивка от мъжа ми изпратена на смс ;) толкова дребни и мили неща ;)
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта