Вкъщи е пълен хаос от играчките на детето, как да се справя?

Как възпитаваме детето си, грижи за физическото и душевното му развитие, съвети

Re: Вкъщи е пълен хаос от играчките на детето, как да се справя?

Мнениеот analizatorka » 29 Юни 2016, 09:46

Да, щом са разхвърляни значи се забавлява детето, но като ги настъпваме и си бодем краката в разни конструктори, и други пластмасови дреболийки едва ли се забавляваме :lol: . Няма друг начин освен да ги прибираш по кутии и разни такива, а и детето като ти помага, може да се научи после само да се грижи да не са толкова разхвърляни.
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Вкъщи е пълен хаос от играчките на детето, как да се справя?

Мнениеот Slavena » 28 Юли 2016, 12:03

analizatorka написа:Да, щом са разхвърляни значи се забавлява детето, но като ги настъпваме и си бодем краката в разни конструктори, и други пластмасови дреболийки едва ли се забавляваме :lol: . Няма друг начин освен да ги прибираш по кутии и разни такива, а и детето като ти помага, може да се научи после само да се грижи да не са толкова разхвърляни.

Има начин, изкарва една играчка, играе и я прибира, у нас не разрешавам да изкарва по много, едно и толкова. така няма разхвърлено и не ме е срам да влезе човек у нас.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Вкъщи е пълен хаос от играчките на детето, как да се справя?

Мнениеот rabotnata pchela » 28 Юли 2016, 12:33

У нас е тотална лудница, но детето порасна и мисля вече да почвам да продавам, подарявам и изхвърлям играчки. Дойде и това време. :twisted:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Вкъщи е пълен хаос от играчките на детето, как да се справя?

Мнениеот pavleta » 28 Юли 2016, 15:17

Да се отърве от тях човек това са начините :lol: . Но много се сърдят порасналите малчугани, когато почнеш да им подаряваш и раздаваш играчките. Може вече да не играят с тях, но да си стоят :lol: .
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Вкъщи е пълен хаос от играчките на детето, как да се справя?

Мнениеот sky_100 » 15 Ное 2018, 15:08

Аз периодично "въртя" играчките. Една част са достъпни, но в коша за играчки. После като омръзнат, ги сменям с други. И така редувам да не омръзват.
sky_100
 
Мнения: 151
Регистриран на: 24 Окт 2018, 14:16

Re: Вкъщи е пълен хаос от играчките на детето, как да се справя?

Мнениеот Валерия М » 17 Дек 2018, 15:33

Моят е голям, че пак е кочина, особено в неговата стая. Направо не ми се влиза там. Най-мразя Лего-то. Никак не се справям, просто всичко е концентрирано в неговата стая. Да се травмирам по-рядко.
Валерия М
 
Мнения: 79
Регистриран на: 07 Дек 2018, 10:13

Предишна

Назад към Възпитание, грижа и съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта