Записах се на плуване, какви съвети можете да ми дадете?

Бягане, упражнения у дома, поддържане на формата, аеробика, плуване, кардио тренировки, други спортове

Re: Записах се на плуване, какви съвети можете да ми дадете?

Мнениеот S_Milenska » 13 Юли 2015, 12:59

Pipilota написа:
LaCoquine написа:Според вас добре ли е да се редуват всички стилове или по-скоро да се упражняват само няколко :roll:

Гледай ти какви сложни въпроси, аз сега на 35 години мисля да се пробвам да се уча да плувам, надали ще сменям стилове, ще спазвам главния стил "гледай да не потънеш" :lol: :lol: :lol:

и аз искам да се запиша на плуване и тази година бях решила да ходя с малката, обаче затвориха плувния басейн за ремонт.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Записах се на плуване, какви съвети можете да ми дадете?

Мнениеот Локумът » 01 Сеп 2015, 15:21

Не знаех, че се предлага плуване и тренировки за възрастни хорам, мислих че това е само за деца ;)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Записах се на плуване, какви съвети можете да ми дадете?

Мнениеот Pipilota » 08 Сеп 2015, 14:29

Локумът написа:Не знаех, че се предлага плуване и тренировки за възрастни хорам, мислих че това е само за деца ;)

Има има и за стари и за млади. Но е интересно наистина някой възрастен да се учи наравно с децата, малко неловко. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Записах се на плуване, какви съвети можете да ми дадете?

Мнениеот Локумът » 13 Окт 2015, 14:13

Pipilota написа:
Локумът написа:Не знаех, че се предлага плуване и тренировки за възрастни хорам, мислих че това е само за деца ;)

Има има и за стари и за млади. Но е интересно наистина някой възрастен да се учи наравно с децата, малко неловко. :)

В детския басейн най-весело хаха :)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Записах се на плуване, какви съвети можете да ми дадете?

Мнениеот Malina » 13 Окт 2015, 14:33

Плуването е чудесно, не знам защо се притесняваш, че не си така добре оттрениран. Всичко идва с тренировките така или иначе. :roll:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Предишна

Назад към Фитнес и кардио активност

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта