Къде простирате дрехите през зимата?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Къде простирате дрехите през зимата?

Мнениеот MGB » 16 Сеп 2015, 16:54

Pipilota написа:С климатик няма как да не е по-сух въздуха и да мога да кажа, че се компенсира а и може би защото всички врати са отворено постоянно из апартамента не се усеща да има наслоена влага някъде. :roll:

Да, това е причината, но пък е добре, зимата няма как да не е много сух въздуха в къщата, затова се балансират нещата, особено като се смесва постоянно и не е запечатана стаята.
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Къде простирате дрехите през зимата?

Мнениеот Rali_hr » 19 Сеп 2015, 16:52

Аз ако видя, че е станало много влажно отварям да се проветри :))
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Къде простирате дрехите през зимата?

Мнениеот Fancy » 22 Сеп 2015, 14:37

И при нас това беше голяма дилема, тъй като с дрешките на малката, от които имаше постоянно за пране, вече се чудих къде по-напред да простирам и така и не установих конкретно място или поне докато го направя то този период беше история, не че не и сега няма повечко дрешки за пране, но пак е по-поносимо!
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Къде простирате дрехите през зимата?

Мнениеот MollyDolly » 23 Сеп 2015, 12:51

Сложих един простор от тези, които се вдигат в банята, тъй като вентилаторът ни е доста мощен и не става толкова влажно, а от друга страна отоплям, така или иначе заради децата и зимата това ми е спасението - банята :idea:
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: Къде простирате дрехите през зимата?

Мнениеот Andrey » 30 Окт 2015, 11:04

че какво като са в хола, аз отварям всички врати и като се топлим с климатик не съм усетил да става по-влажно. :roll:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Къде простирате дрехите през зимата?

Мнениеот borkova » 21 Сеп 2016, 15:21

За влага аз не съм виждала зор, но много ми е неприятна миризмата на мокри дрехи в стаята. И бавното съхнене. Това ме тормози зимата.
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Къде простирате дрехите през зимата?

Мнениеот preslavaslavova » 02 Ное 2016, 23:50

Аз суша дрехите си на терасата, но зимата е ужас, съхнат много бавно. Вчера открих в Гауди Ди Ес лира, която може да се използва като сушилник. Доколкото разбрах магазинът ще има Black Friday от 25.11 до 27.11 мисля да си поръчам такава лира тогава или да си набележа неща и да отида на място. Магазинът се намира на ул ."Ралевица" 94 в София, трябва да разуча как да стигна до там. Мислите ли, че лирата е добър избор в моя случай?
P.S живея в апартамент
preslavaslavova
 
Мнения: 125
Регистриран на: 02 Яну 2016, 22:32

Re: Къде простирате дрехите през зимата?

Мнениеот puhcheto » 03 Ное 2016, 10:10

preslavaslavova написа:Аз суша дрехите си на терасата, но зимата е ужас, съхнат много бавно. Вчера открих в Гауди Ди Ес лира, която може да се използва като сушилник. Доколкото разбрах магазинът ще има Black Friday от 25.11 до 27.11 мисля да си поръчам такава лира тогава или да си набележа неща и да отида на място. Магазинът се намира на ул ."Ралевица" 94 в София, трябва да разуча как да стигна до там. Мислите ли, че лирата е добър избор в моя случай?
P.S живея в апартамент


Имаш предвид лира за отопление, каквито се слагат в баните, с приставка за сушене на дрехи ли? В апартамент това е добро решение, само не знам колко дрехи могат да се сложат, едва ли са много. Освен ако не бъркам нещо с вида на лирата :smile: .
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

Re: Къде простирате дрехите през зимата?

Мнениеот gabinka_80 » 03 Ное 2016, 10:35

и аз знам, че такива се слагат в банята и са много готини, по хотелските стаи също има с цел да ти изсъхнат чорапите до утре. :lol: Но за съхненето на много дрехи, както излизат от една пералня ми се вижда много трудоемко, а и ако нямаш достатъчно място, където да за качиш голямо количество от тези лири, за да ти съхнат дрехите, може да се окаже и безсмсислено. По-скоро си вземи една за по-наложащите дрехи, а за останалите обикновена сушилня и ги дръж в стаята през зимата. Аз зимно време изкарвам дрехите през деня на терасата, направо със сушилнята, защото дори и студения сух въздух ги изсушава, а вечер, когато става по-влажно ги прибирам в стаята. :) Така за ден два дрехите изсъхват. Най-доброто решение за зимата си остава все пак сушилнята като уред.
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: Къде простирате дрехите през зимата?

Мнениеот Грохот » 11 Ное 2016, 13:14

Зиме, лете сушилнята си е идеална. Наканил съм се да си купувам, само трябва да й измисля място. Дразни ме зимно време бавното съхнене на дрехите. Като ги внесем вътре в стаята ако не се хванат на сушилника, окачваме по столове, секции. Става като бит пазар.
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

ПредишнаСледваща

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron