Мъже, романтиката засилва ли желанието ви за секс или по-скоро го убива?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Мъже, романтиката засилва ли желанието ви за секс или по-скоро го убива?

Мнениеот Andrey » 30 Ное 2016, 12:49

silver933 написа:На мен лично ми действа добре, след като знам, че по такъв начин жената ще поиска да правим секс после.. то си е като да удариш кьоравото. :lol:

Бе то като дойде и времето, в което се молиш за секс и става тя една... да се надяваш на романтиката.. :front: голяма досада, ама се налага.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Мъже, романтиката засилва ли желанието ви за секс или по-скоро го убива?

Мнениеот zagrijena » 30 Ное 2016, 13:07

Хайде, не се правете сега! :lol: И на вас ви трепка нещо под лъжичката, когато стане едно такова романтично и задушевно!
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Мъже, романтиката засилва ли желанието ви за секс или по-скоро го убива?

Мнениеот Malina » 30 Ное 2016, 15:46

На всеки мисля, че му е приятно да бъде "жертва" на някой романтичен жест, но точно от филмите ,както е дадено като пример в началото, аз лично не се впечатлявам. Досега не се е случвало филм да ме настрои за секс, по-скоро мога да съм си настроена, въпреки филма. :mrgreen: :oops:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Мъже, романтиката засилва ли желанието ви за секс или по-скоро го убива?

Мнениеот mimeto90 » 30 Ное 2016, 16:52

Моят мъж е романтик, дори и когато не очаква секс след това :smile: . Иначе много е подмолно и гадно да правиш мили очи само и само да получиш секс.
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Мъже, романтиката засилва ли желанието ви за секс или по-скоро го убива?

Мнениеот Krum » 02 Дек 2016, 11:15

mimeto90 написа:Моят мъж е романтик, дори и когато не очаква секс след това :smile: . Иначе много е подмолно и гадно да правиш мили очи само и само да получиш секс.

Много ще знаеш ти защо го прави, твоя мъж да не мислиш, че го прави заради зелените ти очи.. :twisted:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Мъже, романтиката засилва ли желанието ви за секс или по-скоро го убива?

Мнениеот black » 19 Яну 2017, 13:18

Мъжете сме опасни, за секс на всичко сме способни, на всякакви маймуни се правим :lol: . Дори и романтиците им става нещо, когато им се прави секс и прилагат хватки :grin: .
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Мъже, романтиката засилва ли желанието ви за секс или по-скоро го убива?

Мнениеот Rali_hr » 09 Фев 2017, 16:03

black написа:Мъжете сме опасни, за секс на всичко сме способни, на всякакви маймуни се правим :lol: . Дори и романтиците им става нещо, когато им се прави секс и прилагат хватки :grin: .

Леле, ама като знаеш, че твоя мъж го прави само заради единия секс, на жената хич не й става приятно.. :( А за нас милите жестове означават наистина много!
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Мъже, романтиката засилва ли желанието ви за секс или по-скоро го убива?

Мнениеот Mauritius » 10 Фев 2017, 09:48

Ние, мъжете, също обичаме милите жестове и романтиката, макар да не ни личи често. Не ни изкарвайте някакви гадове, където само заради единия секс правят мило и драго /макар често да го опровергаваме :mrgreen: /. И ние имаме душички, за жената, която обичаме, правим всичко.
Mauritius
 
Мнения: 282
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 13:01

Re: Мъже, романтиката засилва ли желанието ви за секс или по-скоро го убива?

Мнениеот mix_twix » 10 Фев 2017, 12:13

Ако не се прекалява с романтиката и това е наистина мил жест от време на време е хубаво, но ако ежедневно ми се праят на маймуна насреща, отегчава и става досадно. Иначе няма лошо в малко романтика, когато е на място.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Мъже, романтиката засилва ли желанието ви за секс или по-скоро го убива?

Мнениеот MaLkA_sLaDoRaNa » 16 Фев 2017, 11:52

Замислих се как романтиката може да стане досадна и дали е възможно. На мен защо не ми се е случвало? :roll: Сигурно е до нагласа и характер.
MaLkA_sLaDoRaNa
 
Мнения: 126
Регистриран на: 03 Апр 2015, 14:03

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта