Мъже, романтиката засилва ли желанието ви за секс или по-скоро го убива?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Мъже, романтиката засилва ли желанието ви за секс или по-скоро го убива?

Мнениеот Pipilota » 22 Фев 2017, 16:34

MaLkA_sLaDoRaNa написа:Замислих се как романтиката може да стане досадна и дали е възможно. На мен защо не ми се е случвало? :roll: Сигурно е до нагласа и характер.

Ако е постоянна и всеки ден някакви жестове, някакви изисквания, някакави подаръци, свещи, глупости, всяко хубаво и всяко лошо писва. ;) Когато нещо стане ежедневие, то омръзва, колкото и да си падаш по такива сладникави неща.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Мъже, романтиката засилва ли желанието ви за секс или по-скоро го убива?

Мнениеот silver933 » 23 Фев 2017, 11:33

Всяко нещо, което е напревено и поднесено с вкус и желание е готино, ама всеки ден - мерси! Имал съм една романтична приятелка, направо се чувствах като пудел, беше ужасно... :banghead: точно 5 месеца издържах на тая романтика, единствената ми бивша е тая, с която даже не се и поздравявам. :lol:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Мъже, романтиката засилва ли желанието ви за секс или по-скоро го убива?

Мнениеот niya_mazova » 28 Фев 2017, 15:39

Май само мъжете се оплакват, жени има ли, които да им се струва досадно всекидневното ухажване и поднасяне на подаръци? :lol: Аз не знам как бих се чувствала, не съм го изпитала на гърба си, за да правя сравнения :mrgreen: . Но поне един път в седмицата да се случва пак не е зле, нали? Хайде да не се превръща в задължение.
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Мъже, романтиката засилва ли желанието ви за секс или по-скоро го убива?

Мнениеот кора-бия » 09 Мар 2017, 13:48

Романтиката по празниците е задължителна, ако е нещо,което се случва постоянно изморява и става досадна. Нали за това казват, че на тая земя има и хубаво и лошо, за да можеш и двете да оцениш.
кора-бия
 
Мнения: 114
Регистриран на: 22 Май 2015, 10:42

Re: Мъже, романтиката засилва ли желанието ви за секс или по-скоро го убива?

Мнениеот Paladin » 27 Юли 2017, 10:59

Някой път ми идва по-досадна романтиката, ако момичето е твърде романтично. Излизах с една девойка, която постоянно ми правеше някакви подаръчета, ръчни неща, то не бяха вечери, чудо.. точно след 2 месеца я зарязах, чувствах се като във филм на дисни.
Paladin
 
Мнения: 109
Регистриран на: 19 Апр 2017, 09:33

Re: Мъже, романтиката засилва ли желанието ви за секс или по-скоро го убива?

Мнениеот miron » 30 Авг 2017, 09:22

Paladin написа:Някой път ми идва по-досадна романтиката, ако момичето е твърде романтично. Излизах с една девойка, която постоянно ми правеше някакви подаръчета, ръчни неща, то не бяха вечери, чудо.. точно след 2 месеца я зарязах, чувствах се като във филм на дисни.

Бла... разбирам те. Жените си мислят, че ние примираме за романтика,но всъщност те си умират от желание да се правят на романтични... бе писва. Мъжете сме по дивото, на нас ни дай да следваме инстинктите си, не да правим сладоледени котенца, чеда зарадваме половинката си.
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Мъже, романтиката засилва ли желанието ви за секс или по-скоро го убива?

Мнениеот dinkog » 08 Сеп 2017, 12:29

Зависи от ситуацията и какво сее случило. Някой път съм романтично настроен, друг път нямам желание, ако не е ежедневие няма лошо.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта