Какви са знаците, по които разбираме, че в къщата има дете?

Как възпитаваме детето си, грижи за физическото и душевното му развитие, съвети

Какви са знаците, по които разбираме, че в къщата има дете?

Мнениеот silver933 » 03 Дек 2014, 12:19

От както малкия порасна - вече е на 2г. няма начин още като се отвори вратата у нас и да не стане ясно, че вкъщи върлува дете-ураган :lol: :lol: :lol:
Гледка като тази не знам дали скоро ще срещна, :mrgreen:

5.jpg
5.jpg (37.16 KiB) Прегледано 1026 пъти

обаче изобщо не се съмнявам, че може и да се случи.
Вие като влезете в някоя къща, какви са първите знаци, които виждате и разбирате, че има дете? Разхвърлените играчки, омазания под със сладко и солети, нарисуваните стени? И как реагирате, става ли ви некомфортно, мислите ли си, че родителите са някакви немарливи, или напротив - става ви забавно и знаците за деца ви умиляват? :D
Пък и може да споделите - по какво разбирате, когато се приберете вкъщи, че детето ви не спи кротко следобеден сън... :))) :roll:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Какви са знаците, по които разбираме, че в къщата има дете?

Мнениеот Rali_hr » 03 Дек 2014, 12:49

На мен ми харесва - като видя някоя нарисувана стена и толкова весело ми става, душичките винаги знаят как да ни изненадат. Мисля, че е много мило! У нас винаги има нещо разхвърлено, обикновено огледалото е нарисувано с червило, като цяло е весело :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Какви са знаците, по които разбираме, че в къщата има дете?

Мнениеот Pipilota » 10 Дек 2014, 11:33

Да, мине ли някой тайфумеранг и става ясно набързо, че има дете :lol:
Аз усещам миризмата на мляко, памперси и застоял въздух, ако има бебе в къщата, не знам защо никой не се сеща да проветрява когато имат бебета :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Какви са знаците, по които разбираме, че в къщата има дете?

Мнениеот Elica » 10 Дек 2014, 15:43

Pipilota написа:Да, мине ли някой тайфумеранг и става ясно набързо, че има дете :lol:
Аз усещам миризмата на мляко, памперси и застоял въздух, ако има бебе в къщата, не знам защо никой не се сеща да проветрява когато имат бебета :lol:

да, това винаги се усеща, а ако е по-голямо детето е по-различно, разхвърлено е, но е сладко и приятно :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Какви са знаците, по които разбираме, че в къщата има дете?

Мнениеот Kaya » 10 Фев 2015, 12:03

Със сигурност е прекрасно, когато отвориш някоя врата и да разбереш, че там ходи едно малко човече! Когато започнем да държим хляба под мивката, а силните и опасни препарати на високо, тогава вече със сигурност детето е факт. :lol: :lol: :lol:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Какви са знаците, по които разбираме, че в къщата има дете?

Мнениеот Lollipop » 16 Фев 2015, 14:20

В момента стоя у нас с детето, мога да ви кажа, че и сляп би разбрал, че в къщата има дете, навсякъде има колички играчки икакво ли още не! :lol: :lol: :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Какви са знаците, по които разбираме, че в къщата има дете?

Мнениеот Kaya » 16 Фев 2015, 15:20

Lollipop написа:В момента стоя у нас с детето, мога да ви кажа, че и сляп би разбрал, че в къщата има дете, навсякъде има колички играчки икакво ли още не! :lol: :lol: :lol:

Мислиш ли че има разлика ако са 1 или 2 деца? :) Според мен няма никакв аразлика де :mrgreen: Лудницата е еднаква за всички :)))
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Какви са знаците, по които разбираме, че в къщата има дете?

Мнениеот Snejna » 22 Фев 2015, 21:19

Обожавам да виждам следите на децата :) Дори и надрасканото по стената може да бъде много сладко и нежно! :D А и ако видим и разпъната тоалетна хартия из цялата къща, то със сигурност живеем с някой много изобретателен сладур :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Какви са знаците, по които разбираме, че в къщата има дете?

Мнениеот rabotnata pchela » 18 Май 2015, 11:20

Snejna написа:Обожавам да виждам следите на децата :) Дори и надрасканото по стената може да бъде много сладко и нежно! :D А и ако видим и разпъната тоалетна хартия из цялата къща, то със сигурност живеем с някой много изобретателен сладур :)

Всичко звучи супер, но най-гадното е, че трябва да се чисти след подобен тайфун!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какви са знаците, по които разбираме, че в къщата има дете?

Мнениеот Mon_ton » 18 Май 2015, 11:51

Значи да се стягам, сега у нас всичко е толкова подредено и чисто, ремонта тече и в главата ми изплуват само образи на чистата ми къща, подредено всичко и прибрано, май няма да имам много време да му се радвам? :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Следваща

Назад към Възпитание, грижа и съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта