Как да реагираме, когато забележим, че ъгълчетата на устата и бузите ни са повлияни от гравитацията?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Как да реагираме, когато забележим, че ъгълчетата на устата и бузите ни са повлияни от гравитацията?

Мнениеот m0n4eto » 13 Юли 2017, 10:20

о мезотерапията е супер процедура, една приятелка си беше направила 3 или 4 процедури и направо се преобрази. А тази цена е много добра, нефертити. И аз може да се замисля, но есента, че сега ми предстоят почивки и морета.
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Как да реагираме, когато забележим, че ъгълчетата на устата и бузите ни са повлияни от гравитацията?

Мнениеот Lollipop » 14 Юли 2017, 15:21

А тази терапия правили се, ако няма нужда. т.е ако нямаме бръчки,увисвания и се чувстваме млади? Вие сте момичета на сигурно няма и 30 години,а обсъждате такива процедури. С каква цел се прави на толкова млади момичета?
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Как да реагираме, когато забележим, че ъгълчетата на устата и бузите ни са повлияни от гравитацията?

Мнениеот Yarost » 14 Юли 2017, 15:50

Мисля, че момичетата са прави да обсъждат такива процедури. Грижата за кожата и превенцията срещу остаряването са важни да започнат от ранна възраст. Вече като дойдат бръчките и увисванията - хич не е леко. Мезотерапията е подходяща процедура и за по-ранна възраст, също така и много други методи.
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Как да реагираме, когато забележим, че ъгълчетата на устата и бузите ни са повлияни от гравитацията?

Мнениеот nefertiti » 17 Юли 2017, 17:19

Yarost, съгласна съм напълно с теб..определено не трябва да чакаме да се "сбабичосаме", за да почнем процедурите. :grin: Че тогава трябва и да бъдат по-агресивни. А много по-добре от млади да се поддържаме с по-леки методи и да забавим процеса на стареене.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Как да реагираме, когато забележим, че ъгълчетата на устата и бузите ни са повлияни от гравитацията?

Мнениеот rali06 » 27 Фев 2018, 13:33

Аз сега съм на тази вълна и проучвам възможностите да разреша този проблем.
rali06
 
Мнения: 211
Регистриран на: 28 Сеп 2017, 17:20

Предишна

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта