Как да реагираме, когато забележим, че ъгълчетата на устата и бузите ни са повлияни от гравитацията?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Как да реагираме, когато забележим, че ъгълчетата на устата и бузите ни са повлияни от гравитацията?

Мнениеот zheleva212 » 03 Дек 2014, 13:50

В последно време забелязвам как почти изведнъж кожата на лицето ми сякаш доста повехна и виждам как ъгълчетата на устата ми, както и бузите ми много се повлияха от гравитацията :( :( :(

Смятам, че е редно да се вземат спешни мерки, но не зная на какво мога да се доверя! Имаше някаква прехвалена маска за лице с авокадо, но едва ли би дала такъв ефект
hqdefault.jpg
hqdefault.jpg (7.67 KiB) Прегледано 1842 пъти
не, че държа точно на това, но все пак смятам, че е добре да се погрижа до толкова, че да запазя един приличен вид!

Мисля, че ъгълчетата на устата и бузите са едно от най-трудните места за коригиране и не зная дали биха могли да се оправят само с козметика :roll:

Надявам се да получа съвети по възможност, такива каквито сами сте изпитвали, за да повлияя и аз, а не само гравитацията на кожата около ъгълчетата на устата ми, както и на бузите! :D
Чувала съм добри отзиви за белтъка, но до колко може да се отрази лифтинг ефекта в тези области? :roll:
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Как да реагираме, когато забележим, че ъгълчетата на устата и бузите ни са повлияни от гравитацията?

Мнениеот nushi.kisyova » 03 Дек 2014, 13:54

И аз съм на твоя хал и виждам положението като неспасяемо, при положение, че цял живот съм използвала кремове за лице, имах бръчки по челото още на 22 години, а за тези, които говориш ти, мисля, че са неспасяеми :cry: :cry:
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Как да реагираме, когато забележим, че ъгълчетата на устата и бузите ни са повлияни от гравитацията?

Мнениеот Snejna » 03 Дек 2014, 14:10

Да, не е особено красиво, но това е положението ;( Остаряваме, не знам дали с някаква козметика само може да се подобри положението.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Как да реагираме, когато забележим, че ъгълчетата на устата и бузите ни са повлияни от гравитацията?

Мнениеот mimeto90 » 08 Дек 2014, 14:50

Чувала съм за чудотворни домашни маски с авокадо, с желатин и не знам си какво, но това смятам е едно от нещата, които са необратими, е, какво да правиш... живот! :)
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Как да реагираме, когато забележим, че ъгълчетата на устата и бузите ни са повлияни от гравитацията?

Мнениеот rabotnata pchela » 11 Дек 2014, 11:27

Не вярвам, че това ще се оправи без да се мине под скалпела. :) На мен когато ми се появят ще се боря с гравитацията така - :D !
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как да реагираме, когато забележим, че ъгълчетата на устата и бузите ни са повлияни от гравитацията?

Мнениеот Kaya » 12 Дек 2014, 10:49

Годините си казват думата, не смятам, че има начин да се отървем от това увисване на ъгълчетата :(
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Как да реагираме, когато забележим, че ъгълчетата на устата и бузите ни са повлияни от гравитацията?

Мнениеот Pipilota » 18 Дек 2014, 10:46

Няма спасение от това, но какво да се прави, годинките си казват своето :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Как да реагираме, когато забележим, че ъгълчетата на устата и бузите ни са повлияни от гравитацията?

Мнениеот nadqta » 18 Дек 2014, 14:09

Без намеса на чичо доктор няма начин, тези маски дето казват, че помагат са си бошлаф :idea:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Как да реагираме, когато забележим, че ъгълчетата на устата и бузите ни са повлияни от гравитацията?

Мнениеот rabotnata pchela » 18 Дек 2014, 16:20

Да, както казах - усмихвайте се повече и това е ;)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как да реагираме, когато забележим, че ъгълчетата на устата и бузите ни са повлияни от гравитацията?

Мнениеот S_Milenska » 21 Дек 2014, 14:41

Не вярвам да има начин да се справим с това, годините си казват думата, и да използваме кремове, мисля, че докато не мине ножа няма спасение наистина. :cry:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта