Има ли начин да съм спокойна, когато съм в самолет?

Културно - исторически, градски, селски, планински, спа и балнеотуризъм.
Мнения, препоръки и коментари

Re: Има ли начин да съм спокойна, когато съм в самолет?

Мнениеот Snejna » 15 Дек 2014, 15:07

Мисля си, че няма такъв вариант, все ще се притесняваш, каквото и да ти кажем няма да ти помогне :) :roll:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Има ли начин да съм спокойна, когато съм в самолет?

Мнениеот Andrey » 06 Фев 2015, 14:31

Не е лесно и аз тази зима пътувах за първи път, доста се бях притеснил, особено като излиташе самолета и после при кацане, доста е притеснително, но да ви кажа, след като се возих и на ферибот, мога да кажа, че летенето е песен направо :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Има ли начин да съм спокойна, когато съм в самолет?

Мнениеот Slavena » 06 Фев 2015, 15:33

Ходете с автобус, по-добре отколкото със самолет!
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Има ли начин да съм спокойна, когато съм в самолет?

Мнениеот Lili_pili » 20 Юли 2015, 16:07

Slavena написа:Ходете с автобус, по-добре отколкото със самолет!

Особено до някой друг континент, с автобус е по-добре :) :lol: :lol: :lol:
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Има ли начин да съм спокойна, когато съм в самолет?

Мнениеот zheleva212 » 31 Юли 2015, 12:48

Andrey написа:Не е лесно и аз тази зима пътувах за първи път, доста се бях притеснил, особено като излиташе самолета и после при кацане, доста е притеснително, но да ви кажа, след като се возих и на ферибот, мога да кажа, че летенето е песен направо :)

Доста си зависи, явно твърде много са ти дошли емоциите и новостите, но е страшничко първия път със самолет, тъй като ти е непознато и чувството и нямаш очаквания :lol: но пък е готино, аз страшно много обичам да летя :) :)
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Има ли начин да съм спокойна, когато съм в самолет?

Мнениеот Mon_ton » 04 Авг 2015, 12:47

Не мога да кажа, че обичам да летя, но като се налага да го правя - правя го.:) Като по-млада пътувах доста, сега не съм се качвала от няколко години на самолет, не ми липсва :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Има ли начин да съм спокойна, когато съм в самолет?

Мнениеот donni » 04 Авг 2015, 15:01

Ооо а на мен така да ми липсва, даже по-едно време се бях навила да ставам стюардеса - хем летиш, хем не е кой знае колко отговорно, както при пилотите! :D 8-)
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Има ли начин да съм спокойна, когато съм в самолет?

Мнениеот Ваня Стойчева » 04 Авг 2015, 15:26

donni написа:Ооо а на мен така да ми липсва, даже по-едно време се бях навила да ставам стюардеса - хем летиш, хем не е кой знае колко отговорно, както при пилотите! :D 8-)

хехе не мисля, че е много лека работа! Все пак освен, че е отговорност е и и трудно и пътя изморява, не зависимо че на теб ти харесва да стигнеш от точка А до точка Б! Представи си да пътуваш 18 часа!
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Има ли начин да съм спокойна, когато съм в самолет?

Мнениеот Bambaa » 25 Авг 2015, 16:58

Ваня Стойчева написа:
donni написа:Ооо а на мен така да ми липсва, даже по-едно време се бях навила да ставам стюардеса - хем летиш, хем не е кой знае колко отговорно, както при пилотите! :D 8-)

хехе не мисля, че е много лека работа! Все пак освен, че е отговорност е и и трудно и пътя изморява, не зависимо че на теб ти харесва да стигнеш от точка А до точка Б! Представи си да пътуваш 18 часа!

И аз съм на мнението на donni, а и има ли работа, която да не е изморителна, в крайна сметка? :roll:
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Има ли начин да съм спокойна, когато съм в самолет?

Мнениеот Pipilota » 26 Авг 2015, 10:16

Разбира се има и по-трудна и по-лека работа, как пък да не им направим сравнение.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

ПредишнаСледваща

Назад към Почивки и екскурзии в България и чужбина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта