Има ли начин да съм спокойна, когато съм в самолет?

Културно - исторически, градски, селски, планински, спа и балнеотуризъм.
Мнения, препоръки и коментари

Re: Има ли начин да съм спокойна, когато съм в самолет?

Мнениеот BeenieGal » 26 Авг 2015, 11:33

Pipilota написа:Разбира се има и по-трудна и по-лека работа, как пък да не им направим сравнение.

Всяка работа си е изморителна сама по себе си, нямаш право да ги сравняваш, вярно, за да пишеш по цял ден не са ти необходими кой знае какви усилия, ама като цяло в България щом стоиш на едно място, значи не работиш, което е абсурдно като твърдение. :|
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Има ли начин да съм спокойна, когато съм в самолет?

Мнениеот николаев » 26 Авг 2015, 12:19

С няколко капки мента, глог и валериана, предполагам ще помогнат, по принцип няма от какво да се тревожиш, все пак се води най-сигурния транспорт :idea:
николаев
 
Мнения: 110
Регистриран на: 11 Мар 2014, 14:46

Re: Има ли начин да съм спокойна, когато съм в самолет?

Мнениеот roksana » 22 Мар 2016, 14:35

николаев написа:С няколко капки мента, глог и валериана, предполагам ще помогнат, по принцип няма от какво да се тревожиш, все пак се води най-сигурния транспорт :idea:

Напоследък все по-често се случва да падне някой самолет, така че не знам колко вече е безопасен. Иначе за бързо пристигане до избраната дестинация е най-предпочитания. Не съм пътувала досега със самолет и не знам как бих реагирала, със сигурност ще ме е страх.
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Има ли начин да съм спокойна, когато съм в самолет?

Мнениеот Malina » 01 Юни 2016, 16:06

roksana написа:
николаев написа:С няколко капки мента, глог и валериана, предполагам ще помогнат, по принцип няма от какво да се тревожиш, все пак се води най-сигурния транспорт :idea:

Напоследък все по-често се случва да падне някой самолет, така че не знам колко вече е безопасен. Иначе за бързо пристигане до избраната дестинация е най-предпочитания. Не съм пътувала досега със самолет и не знам как бих реагирала, със сигурност ще ме е страх.

Колкото и често да се случва, не са толкова смъртните случаи със самолет, колкото с коли ... :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Има ли начин да съм спокойна, когато съм в самолет?

Мнениеот sofi_black » 01 Юни 2016, 16:36

Нали в самолетите пускат филми, това доста отвлича вниманието. Като се загледаш в него и няма да забелязваш какво става около теб :grin: .
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Има ли начин да съм спокойна, когато съм в самолет?

Мнениеот lussy » 02 Юни 2016, 09:38

Само веднъж съм пътувала със самолет и щях да умра. Беше до Париж и добре, че не беше толкова дълъг полета. Имам проблем с вестибуларния апарат и имах чувството, че летим сто часа :sad: .
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Има ли начин да съм спокойна, когато съм в самолет?

Мнениеот Pipilota » 16 Юни 2016, 10:57

lussy написа:Само веднъж съм пътувала със самолет и щях да умра. Беше до Париж и добре, че не беше толкова дълъг полета. Имам проблем с вестибуларния апарат и имах чувството, че летим сто часа :sad: .

Oф на мен на мост и в асансьор ми става зле, представям си ако се кача на самолет ще умра от ужас. :(
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Има ли начин да съм спокойна, когато съм в самолет?

Мнениеот Lady M » 11 Мар 2019, 10:53

Всичко е до психика и нагласа. На мен ми е приятно да летя със самолет, като изключим излитането, де :mrgreen: Тогава имам чувството, че вътрешностите ми залепват за гърба, ама се свиква.
Отпускаш се, слушаш приятна музика, взимаш книга или си говориш с човека до теб - така ще ти е по-добре. В краен случай може мента, глог и валериан. :razz:
Lady M
 
Мнения: 67
Регистриран на: 08 Фев 2019, 12:23

Re: Има ли начин да съм спокойна, когато съм в самолет?

Мнениеот velvet_81 » 21 Мар 2019, 11:23

Аз съм от тези, които много се шашкат. Нищо не помага - нито алкохол, нито книга, нито музика. Ако имам избор, никога не бих пътувала със самолет. Треса се като желе, стомахът ми все е свит на топка.
velvet_81
 
Мнения: 194
Регистриран на: 24 Окт 2018, 08:45

Предишна

Назад към Почивки и екскурзии в България и чужбина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта