Кой преживява по-лесно разделите - мъжете или жените?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Кой преживява по-лесно разделите - мъжете или жените?

Мнениеот d_2 » 16 Сеп 2011, 11:54

framar-razdqla2.jpg
framar-razdqla2.jpg (7.31 KiB) Прегледано 1296 пъти

Здравейте мили дами, прочетох в една статия, че жените преживяват по-лесно разделите с любимия. Аз лично мисля, че не е точно така, т.к. ние се обвързваме по-емоционално с човека до нас и сме по-всеотдайни в една връзка. Това само по себе си прави раздялата по-тежка за нас, а от там и по трудно преодолима.
Вие как мислите? Какво е вашето мнение по този въпрос?
От всичките ми самоубийства досега, ти си най-тъпият бръснач, най-засичащият пистолет,най-изветрялата свръхдоза,най-недостатъчно високият етаж...
Аватар
d_2
 
Мнения: 231
Регистриран на: 08 Сеп 2011, 10:45

Re: Кой преживява по-лесно разделите - мъжете или жените?

Мнениеот delinda » 16 Сеп 2011, 12:32

Глупости! Много ясно, че на нас ни е най-тежко. Какво прави мъжът, като се раздели с една жена - отива, напива се и после забива "нова жертва".
Какво прави жената? Стой си, реве, яде шоколад и чете ревливи книги......
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

Re: Кой преживява по-лесно разделите - мъжете или жените?

Мнениеот Margo » 16 Сеп 2011, 12:38

delinda написа:Глупости! Много ясно, че на нас ни е най-тежко. Какво прави мъжът, като се раздели с една жена - отива, напива се и после забива "нова жертва".
Какво прави жената? Стой си, реве, яде шоколад и чете ревливи книги......

Права си, дори в повечето случаи жените изпадат в ужасна депресия и няма излизане от нея.
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Кой преживява по-лесно разделите - мъжете или жените?

Мнениеот spend » 16 Сеп 2011, 14:20

Аз мисля, че всичко това зависи, от това кой е бил по-влюбен...Май жените по-често им се случва, но има и изключения...
Аватар
spend
 
Мнения: 109
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 14:10

Re: Кой преживява по-лесно разделите - мъжете или жените?

Мнениеот Margo » 16 Сеп 2011, 16:20

spend написа:Аз мисля, че всичко това зависи, от това кой е бил по-влюбен...Май жените по-често им се случва, но има и изключения...

Да съгласна съм с теб, дори мога да добавя, че ние жените сме по-открити в чувствата си. Но да си призная съм виждала и мъж, който плаче. Грозна гледка!!! :cry:
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Кой преживява по-лесно разделите - мъжете или жените?

Мнениеот spend » 16 Сеп 2011, 16:40

Margo написа:
spend написа:Аз мисля, че всичко това зависи, от това кой е бил по-влюбен...Май жените по-често им се случва, но има и изключения...

Да съгласна съм с теб, дори мога да добавя, че ние жените сме по-открити в чувствата си. Но да си призная съм виждала и мъж, който плаче. Грозна гледка!!! :cry:



Не мога да повярвам! Случват ли се такива неща????? :roll: :geek:
Аватар
spend
 
Мнения: 109
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 14:10

Как да преживеем раздялата?

Мнениеот delinda » 11 Окт 2011, 09:38

Изображение
1. Физическа активност! Звучи доста досадно и едва ли ви е до това, но просто няма по-добър начин да се почувствате по-добре както психически, така и физически. След едночасово натоварване ще си дадете сметка, че настроението ви неусетно е станало прекрасно, а и ще сте направили нещо положително за тялото си, което пък ще се отрази на самочувствието ви.

2. Излезте навън. Разходете се в парка, седнете на някоя пейка да погледате хората или да почетете книжка. Това е най-красивият сезон и няма нищо по-приятно от това да прекараш време сред природата, дори и без компания.

3. Намерете си приятно кафене. Без съмнение едно от нещата, които ще ви накарат да се чувствате по-добре. Излизате в квартала, сядате, поръчвате си едно голямо капучино, четете вестник, усмихвате се на възрастната двойка до вас и си давате сметка, че животът е прекрасен.

4. Отделете време за спа. Уговорете си час за масаж или за сауна, може да е дори час при маникюристката – важното е да посветите малко време на себе си. Нищо не пречи да го направите и вкъщи, трябват ви само свещи и соли за вана. Насладете се на спокойствието.

5. Запишете се на някакъв курс. Дали ще е по език, който винаги сте харесвали, или по Photoshop, важното е да учите и да се самоусъвършенствате. Не само, че си подарявате разнообразие, но и можете да се похвалите, че имате интереси, за разлика от болшинството ви приятелки, които ограничават съществуването си до ходене на работа и по кафенета.
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

Re: Кой преживява по-лесно разделите - мъжете или жените?

Мнениеот Sofito » 18 Окт 2011, 23:09

По-лесно ги преживява този, който ги предизвиква
Sofito
 
Мнения: 53
Регистриран на: 18 Окт 2011, 21:57

Re: Кой преживява по-лесно разделите - мъжете или жените?

Мнениеот delinda » 19 Окт 2011, 16:55

Sofito написа:По-лесно ги преживява този, който ги предизвиква


Дали? А ако осъзнаеш, че си сгрешил? Собствените грешки тежат повече...
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

Re: Кой преживява по-лесно разделите - мъжете или жените?

Мнениеот qproin » 20 Окт 2011, 22:28

Не мисля, че полът е определящ фактор в този случай....хората са индивидуални, всеки си има различен начин на възприятие на връзката и любовта и по различен начин се справя с трудностите.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта