Кое как съхранявате и имате ли по-специална подредба на продуктите в хладилника?

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Re: Кое как съхранявате и имате ли по-специална подредба на продуктите в хладилника?

Мнениеот Anka » 23 Юни 2015, 15:56

Аз от скоро живея сама и аз като кауда, гледам да имам по-малко неща в хладилника, а да купувам пресни, които изяждам. Само за яйцата съм чувала, че е по-добре да са в кутия по средата на хладилника, отколкото на вратата, както им е определеното място, според производителите. :roll:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Кое как съхранявате и имате ли по-специална подредба на продуктите в хладилника?

Мнениеот Mon_ton » 20 Юли 2015, 14:24

От както забременях хладилника е пълен с всевъзможно неща, нареждам там където намеря място, не гледам никакъв ред ;)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Кое как съхранявате и имате ли по-специална подредба на продуктите в хладилника?

Мнениеот Lili_pili » 20 Юли 2015, 16:03

Mon_ton написа:От както забременях хладилника е пълен с всевъзможно неща, нареждам там където намеря място, не гледам никакъв ред ;)

Поне малко ред трябва да има, не ги хвърляй работите така както свариш :)
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Кое как съхранявате и имате ли по-специална подредба на продуктите в хладилника?

Мнениеот rabotnata pchela » 20 Юли 2015, 17:17

Не обичам хладилника ми е да пълен, а обичам да имам само необходими неща. Най-мразя да няма къде да си прибера тенджерата с вечерята! :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Кое как съхранявате и имате ли по-специална подредба на продуктите в хладилника?

Мнениеот Mon_ton » 01 Сеп 2015, 11:44

Lili_pili написа:
Mon_ton написа:От както забременях хладилника е пълен с всевъзможно неща, нареждам там където намеря място, не гледам никакъв ред ;)

Поне малко ред трябва да има, не ги хвърляй работите така както свариш :)

Старая се да има ред и най-вече има хаос из хладилника, нямам нито на едни ред сирена, все са разделени, просто слагам там където има място, а не там където трябва, защото някой така е казал.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Кое как съхранявате и имате ли по-специална подредба на продуктите в хладилника?

Мнениеот Elica » 01 Сеп 2015, 12:13

Вчера си подредих хладилниак като по учебник, всичко подредих и смятам, че така наистина е много по-лесно, но не вярвам дълго време да се запази този ред. :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Кое как съхранявате и имате ли по-специална подредба на продуктите в хладилника?

Мнениеот Mon_ton » 25 Окт 2015, 16:23

Elica написа:Вчера си подредих хладилниак като по учебник, всичко подредих и смятам, че така наистина е много по-лесно, но не вярвам дълго време да се запази този ред. :)

А до кога може да продължи това? :) У нас все подреждам, а после почвам да ръчкам където намеря, но иначе ако питат съм много педантична. :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Кое как съхранявате и имате ли по-специална подредба на продуктите в хладилника?

Мнениеот rabotnata pchela » 05 Ное 2015, 21:40

Аз съхранявам по умотворение! :) Някое прибирам, друго не, трето оставям примерно да нощува на терасата, знам ли хаха :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Кое как съхранявате и имате ли по-специална подредба на продуктите в хладилника?

Мнениеот silver933 » 06 Ное 2015, 12:36

rabotnata pchela написа:Аз съхранявам по умотворение! :) Някое прибирам, друго не, трето оставям примерно да нощува на терасата, знам ли хаха :)

С повечето неща е така, някои влизат, руги не, намира им с емясто между другото, сложно е да се каже точно така си подреждам хладилника и точка.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Кое как съхранявате и имате ли по-специална подредба на продуктите в хладилника?

Мнениеот kalinka-kuku » 12 Яну 2016, 17:57

silver933 написа:
rabotnata pchela написа:Аз съхранявам по умотворение! :) Някое прибирам, друго не, трето оставям примерно да нощува на терасата, знам ли хаха :)

С повечето неща е така, някои влизат, руги не, намира им с емясто между другото, сложно е да се каже точно така си подреждам хладилника и точка.

Както се казва, където му остане място хаха :))
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

ПредишнаСледваща

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта