Коя Барби бихте избрали за детето си – класиката или една по-реалистична кукла?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Коя Барби бихте избрали за детето си – класиката или една по-реалистична кукла?

Мнениеот nadqta » 08 Дек 2014, 16:34

Като дете не мога да кажа, че съм играла толкова много с кукли, а и за Барби само бяхме чували, не беше известна при нас. Сега обаче децата и по-точно момиченцата умират за различни варианти на Барби!

Откакто излезе по-реалистични вариант на известната кукла, забелязах, че за завихрят все по-често скандали около това каква кукла трябва да купим на детето си - класиката или по-реалистичната версия на Барби, която има целулит, пъпки, стрии и разни белези от операции :idea: :roll:
Barbie.jpg
Barbie.jpg (19.99 KiB) Прегледано 521 пъти
Не съм сигурна, ако трябваше да правя избор какво да купя Барби или по-реалистичната кукла, не мисля, че ще мога, а и до колко забелязват децата колко по-точно са дълги краката и от това да изграждат някакъв модел, малко не мога да го повярвам :idea:

Е, поставете се в тази ситуация, вие каква кукла бихте избрали за детето си - реалистичен или класически вариант? :roll:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Коя Барби бихте избрали за детето си – класиката или една по-реалистична кукла?

Мнениеот LEILA » 08 Дек 2014, 16:45

По-скоро бих заложила на класиката, вярно, че децата от поколението на Барби са със странни идеали и ценности, но не мисля, че това е в следствие на куклата, а по-скоро на липсата на родите!
LEILA
 
Мнения: 160
Регистриран на: 10 Май 2014, 10:54

Re: Коя Барби бихте избрали за детето си – класиката или една по-реалистична кукла?

Мнениеот Kaya » 08 Дек 2014, 17:44

Класическото Барби е по-добре, може би ако трябва да избирам, някакъв среден вариант между тези двете. Не мисля, че момичетата психясват по барбитата, а по актрисите и нереалистичните им визии преминали фотошоп. Ако следваме логиката на Барбитата значи трябва да накараме актрисите да се заформят на 65+ кг, та да няма комплекси :roll:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Коя Барби бихте избрали за детето си – класиката или една по-реалистична кукла?

Мнениеот Mauritius » 09 Дек 2014, 11:44

Смятам, че пълното Барби само би дало допълнителен кураж на пълните момиченца, който това и чакат, а в даден момент не става въпрос само за тяхната фигура и начина, по който изглеждат, но и за здравето им!
Mauritius
 
Мнения: 282
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 13:01

Re: Коя Барби бихте избрали за детето си – класиката или една по-реалистична кукла?

Мнениеот S_Milenska » 09 Дек 2014, 12:07

Тези барбита, за които става въпрос сега далеч не са реалистичния вид на жената. А и все пак говорим за кукла - ясно е, че е нещо, което е нереално!
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Коя Барби бихте избрали за детето си – класиката или една по-реалистична кукла?

Мнениеот maia the bee » 21 Ное 2018, 12:34

Никое. Не харесвам посланието, което се изпраща с тия Барбита. По-добре някоя нормална кукла, не тия анорексични Барбита...После защо момичетата искали все да отслабват :banghead:
maia the bee
 
Мнения: 122
Регистриран на: 02 Ное 2018, 09:47

Re: Коя Барби бихте избрали за детето си – класиката или една по-реалистична кукла?

Мнениеот flip » 21 Ное 2018, 16:10

Не се налага да подарявам кукли, за щастие. Ако трябваше, нямаше да е Барби определено.
flip
 
Мнения: 203
Регистриран на: 25 Окт 2018, 11:36

Re: Коя Барби бихте избрали за детето си – класиката или една по-реалистична кукла?

Мнениеот @Лорчето » 18 Дек 2018, 12:37

За съжаление класиката е толкова грозна и анорексична, че бих подарила по-реалистична кукла. Много е тъжно че пазара е залят точно от такива "клечести" кукли, които до голяма степен създават грешна представа на момичетата за красота.
@Лорчето
 
Мнения: 61
Регистриран на: 14 Ное 2018, 15:07

Re: Коя Барби бихте избрали за детето си – класиката или една по-реалистична кукла?

Мнениеот Lucy » 20 Дек 2018, 12:50

Като малка много харесвах Барбита-та, обаче сега съм погнусена от това как изглеждат. Не мога да повярвам, че съм ги харесвала :mrgreen:
Lucy
 
Мнения: 66
Регистриран на: 20 Дек 2018, 12:31

Re: Коя Барби бихте избрали за детето си – класиката или една по-реалистична кукла?

Мнениеот Валерия М » 04 Яну 2019, 11:29

Никога не съм харесвала Барби. Всякакви кукли съм събирала, ама тия - не.
Валерия М
 
Мнения: 79
Регистриран на: 07 Дек 2018, 10:13


Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron