Как да махна миризмата на цигари от колата?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Как да махна миризмата на цигари от колата?

Мнениеот Pipilota » 21 Юни 2015, 08:39

Кафето и содата добре абсорбират миризмите. :) На нас ако знаете какво ни се случи, оказа се, че сме оставили малко отворен прозореца, а вечерта имаше страшна буря, та може да си представите седалката колко беше мокра, а после като сложим напичането през деня то в колата миришеше на потни крака. :mrgreen: Сложих по една шепа сода и кафе в близост и до другия ден миризмата я нямаше, колата си изсъхна спокойно и нормално. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Как да махна миризмата на цигари от колата?

Мнениеот asdddwww » 25 Яну 2016, 14:59

Pipilota написа:Кафето и содата добре абсорбират миризмите. :) На нас ако знаете какво ни се случи, оказа се, че сме оставили малко отворен прозореца, а вечерта имаше страшна буря, та може да си представите седалката колко беше мокра, а после като сложим напичането през деня то в колата миришеше на потни крака. :mrgreen: Сложих по една шепа сода и кафе в близост и до другия ден миризмата я нямаше, колата си изсъхна спокойно и нормално. :)

Бла, много гадно като стане така. :) Ама кафето ако вярно абсорбира ще взема да си сложа вътре в моята кола, че има няква останала миризма от носенето на една ракия :mrgreen:
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Как да махна миризмата на цигари от колата?

Мнениеот draga.mihova » 25 Яну 2016, 16:23

Абе не ми се вярва много, а и колко трябва да е пушено в тази кола, че толкова много да застои миризмата на цигари?
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24

Re: Как да махна миризмата на цигари от колата?

Мнениеот Jully » 25 Яну 2016, 16:29

draga.mihova написа:Абе не ми се вярва много, а и колко трябва да е пушено в тази кола, че толкова много да застои миризмата на цигари?

Колкото в една стая, купихме си скоро ново жилище и в едната стая явно доста са пушели. Ремонта не е стигнал до там, но се усеща адски силна миризма на цигари, въпреки че у нас никой не пуши, но в стаята си вони, независимо колко сме проветрявали. А ако е било по-влажно и 2-3 цигари вършат работа да се набие миризмата в колата.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Как да махна миризмата на цигари от колата?

Мнениеот balsam » 28 Мар 2016, 13:52

draga.mihova написа:Абе не ми се вярва много, а и колко трябва да е пушено в тази кола, че толкова много да застои миризмата на цигари?


Ако е пушено на климатик или пусната вентилация, после голям зор да се отмирише.
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Как да махна миризмата на цигари от колата?

Мнениеот silver933 » 28 Мар 2016, 14:34

balsam написа:
draga.mihova написа:Абе не ми се вярва много, а и колко трябва да е пушено в тази кола, че толкова много да застои миризмата на цигари?


Ако е пушено на климатик или пусната вентилация, после голям зор да се отмирише.

Какво общо има климатика или вентилацията/ :roll: Тая теория за първи път я чувам, яя разкажи повече. :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Как да махна миризмата на цигари от колата?

Мнениеот zagrijena » 30 Мар 2016, 14:48

silver933 написа:
balsam написа:
draga.mihova написа:Абе не ми се вярва много, а и колко трябва да е пушено в тази кола, че толкова много да застои миризмата на цигари?


Ако е пушено на климатик или пусната вентилация, после голям зор да се отмирише.

Какво общо има климатика или вентилацията/ :roll: Тая теория за първи път я чувам, яя разкажи повече. :)


И ние си патихме от това. Мъжът ми дал колата на свой колега, онзи пушил на включен климатик и после като го пуснеш, бълва страшна смрад. Чистихме тапицерията, излъскахме всичко, но пак миришеше. Един автомонтьор ни каза, че трябва да сменим филтъра на климатика и да напръскаме с ароматизатор въздуховодите. Направихме го и проблемът се реши.
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Как да махна миризмата на цигари от колата?

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Мар 2016, 15:00

Гледай ту, в нашите коли винаги се е пушело, особено като се има предвид факта, че наша собствена кола още нямаме и караме с чужди. Не съм усетила някаква силна миризма да има, нетърпима, особено след като вече не се пуши в колата.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как да махна миризмата на цигари от колата?

Мнениеот balsam » 31 Мар 2016, 13:05

Да, същия случай имахме и ние с вентилацията. Някои пък си купуват нови гумени стелки, а знаете как мирише нещо ново гумено. И така притъпяват миризмата на цигари в купето. Аз не мога да понасям да ми мирише на гума :front:
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Как да махна миризмата на цигари от колата?

Мнениеот dinkog » 31 Мар 2016, 14:18

balsam написа:Да, същия случай имахме и ние с вентилацията. Някои пък си купуват нови гумени стелки, а знаете как мирише нещо ново гумено. И така притъпяват миризмата на цигари в купето. Аз не мога да понасям да ми мирише на гума :front:

Това е направо от трън та на глог. :lol: Сякаш предпочитам да ми мирише на цигари отколкото на гума. :roll:
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта