Как да махна миризмата на цигари от колата?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Как да махна миризмата на цигари от колата?

Мнениеот Elica » 26 Май 2017, 15:10

Много добра работа вършат, с такава чистим диваните и матраците у дома, поне 1 път в годината викаме някой да дойде да ги избърше. Минус е, че трябва да изсъхне добре, преди да се използват отново.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Как да махна миризмата на цигари от колата?

Мнениеот anetageorgieva » 21 Юни 2017, 11:27

Преди съм се опитвала по всякакви начини да премахна тази ужасна и много неприятна миризма на цигари. За съжаление, това е невъзможно според мен. Реших, че заради децата трябва да търся друго решение на проблема. Реших проблема като си купих електронна цигара от . Радвам се, че по този начин мога спокойно да пуша дори и когато децата са при мен и в същото време да не мирише колата и къщата на цигари.
anetageorgieva
 
Мнения: 119
Регистриран на: 08 Сеп 2016, 19:35

Re: Как да махна миризмата на цигари от колата?

Мнениеот Rali_hr » 21 Юни 2017, 11:29

Което не решава проблема с цигарите :) А това да пушиш,каквато и да е цигара в компанията на децата си пак си е идиотия, но всеки има право да вреди както и ска на децата си и да им дава какъвто пример иска. Аз също пуша, но нито в колата ми се пуши, нито се пуши вкъщи. Дори и на гости не позволявам, на никой. Пуши се на терасата, а когато искам да изпуша една цигара при дълъг път отбивам и пуша.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Как да махна миризмата на цигари от колата?

Мнениеот anetageorgieva » 26 Юни 2017, 10:10

Добре правиш. Аз не мисля, че с електронната цигата им вредя по някакъв начин.
anetageorgieva
 
Мнения: 119
Регистриран на: 08 Сеп 2016, 19:35

Re: Как да махна миризмата на цигари от колата?

Мнениеот Mon_ton » 26 Юни 2017, 11:18

Електронната цигара е много минимално застрашаваща децата, тя дори не се усеща и аз не я намирам за вредна. Не че сигурно няма някакъв ефект, но ще е в милион пъти по-слаб от традиционната цигара, която смърди, че се не трае.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Как да махна миризмата на цигари от колата?

Мнениеот skyfly » 27 Юли 2017, 10:08

И аз имах такъв проблем с една кола, изпрах тапицерията, изчистих пепелника, измих го дори, изтъркахме цялата кола, тавана и колите минахме в такава "прахосмукачка" рейнбоу и така успях да се отърва от миризмата, но държахме колата отворена 5 дена, докато изсъхне напълно.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Как да махна миризмата на цигари от колата?

Мнениеот mix_twix » 07 Сеп 2017, 12:04

Тва със содата го пробвах, нали уж много абсорбирала миризмата, ама не е точно така. Не съм пробвал в колата, ама пробвах в хладилника, след като го измих сложих сода в една салфетка и го сложих на вратата на хладилника,с лед час наредих нещата вътре. Продължавам да усещам миризма от хладилника, въпреки че содата стои там вече от няколко дни.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Как да махна миризмата на цигари от колата?

Мнениеот rabotnata pchela » 07 Сеп 2017, 15:27

Има едни прахосмукачки Рейнбоу, тази година ги извикахме с такава да ни почистят колата, мърсна и мизерна беше, стана като нова, никаква миризма никаква гадост из колата. Препоръчвам.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как да махна миризмата на цигари от колата?

Мнениеот vanessa_ » 07 Сеп 2017, 20:05

Използвали сме такава прахосмукачка за дивана вкъщи и съм много доволна от ефекта, който имаше, страшно добре почисти. За кола също става, на свекъра измихме с такава прахосмукачка колата, но за миризмата не мога да кжа, той никога не е пушил.
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Как да махна миризмата на цигари от колата?

Мнениеот Локумът » 11 Сеп 2017, 19:07

Миризмата от цигари малко трудно излиза, с традиционно миене няма да стане. Трябва да се изтърка много добре и да се изсмуче издълбоко.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта