Как се чувствахте, когато заживяхте с любимия? Нормално ли е още в началото да се усеща напрежение?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Как се чувствахте, когато заживяхте с любимия? Нормално ли е още в началото да се усеща напрежение?

Мнениеот Lollipop » 22 Юни 2016, 14:05

Mon_ton написа:На мен ми беше най-неудобно, когато смесихме общите пари, не смеех да пипна да си взема пари за нещо, много трудно преодолях това нещо.

Да, трудно е когато почнеш да се усещаш семейство с някой, като си живеете отделно всеки си има своята свобода, така вкъщи излизат наяве всички тайни и мръсно бельо също. :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Как се чувствахте, когато заживяхте с любимия? Нормално ли е още в началото да се усеща напрежение?

Мнениеот penelopa » 22 Юни 2016, 14:17

В началото напасването на характерите и навиците създава повече напрежение. Тогава не се усеща човек как се дразни и кара за глупости, но не може без това. И то минава :grin: .
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Как се чувствахте, когато заживяхте с любимия? Нормално ли е още в началото да се усеща напрежение?

Мнениеот Lollipop » 22 Юни 2016, 14:22

penelopa написа:В началото напасването на характерите и навиците създава повече напрежение. Тогава не се усеща човек как се дразни и кара за глупости, но не може без това. И то минава :grin: .

А, минава, при мен с бившия ми мъж продължи години. :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Как се чувствахте, когато заживяхте с любимия? Нормално ли е още в началото да се усеща напрежение?

Мнениеот Snejna » 27 Юни 2016, 16:05

Сега май е много интересно и сложно до някаква степен. Всички имат толкова много хобита, занимания, желания и изведнъж да трябва да се заемаш и разправяш с някой, който има своите желания и занимания, то става вече определено доста сложно. :) Сега гледам едно девойче се нанесе в апартамента до нас, където живее едно момче. В началото изглеждаха много притеснени и често се чуваха как се карат. :) Май не е лесно да се напаснат характери. Карат се за неща, от типа "тук е разхвърлено" или "ти не ми обръщаш достатъчно внимание". Чува се ясно през стените де. :lol:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Как се чувствахте, когато заживяхте с любимия? Нормално ли е още в началото да се усеща напрежение?

Мнениеот pavleta » 28 Юни 2016, 10:24

Струва ми се, че в днешно време хората не искат и не могат да правят компромиси и много бързо им се пали фитила. Понякога се учудвам как за наглед дребни и маловажни неща са готови да прекъснат отношения. Мисля, че не умеем да влезем в кожата на другия и да погледнем и от друга гледна точка, а не да държим само на своята.
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Как се чувствахте, когато заживяхте с любимия? Нормално ли е още в началото да се усеща напрежение?

Мнениеот Kaya » 18 Юли 2016, 13:51

pavleta написа:Струва ми се, че в днешно време хората не искат и не могат да правят компромиси и много бързо им се пали фитила. Понякога се учудвам как за наглед дребни и маловажни неща са готови да прекъснат отношения. Мисля, че не умеем да влезем в кожата на другия и да погледнем и от друга гледна точка, а не да държим само на своята.

Аз пък мисля, че по-лесно се прекратяват отношенията точно, защото сме по-смели и по-сигурни в живота си и без да бъдем в двойка. Отгоре на всичко, свободата, която имаме сега да избираме партньорите си също не е за подценяване.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Как се чувствахте, когато заживяхте с любимия? Нормално ли е още в началото да се усеща напрежение?

Мнениеот Ваня Стойчева » 04 Дек 2017, 12:51

Мисля, че е нормално в началото докато се нагодят хората да се чувстват по-притеснени и всеки трябва да нагоди различния си начин на живот спрямо новия човек у дома.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта