Как се чувствахте, когато заживяхте с любимия? Нормално ли е още в началото да се усеща напрежение?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Как се чувствахте, когато заживяхте с любимия? Нормално ли е още в началото да се усеща напрежение?

Мнениеот sofi_black » 10 Дек 2014, 14:52

Преди месец се събрахме с приятеля ми да живеем заедно. Чувството е наистина странно, не мога да кажа, че е нито хубаво, нито лошо, просто е странно. :roll:

Обикновено трудно се разбирам с други хора, когато става дума за съжителство, затова и много се надявам да се получат нещата с приятеля ми! :!:
Мястото е ново и за двама ни
inahouse.jpg
inahouse.jpg (41.44 KiB) Прегледано 1840 пъти
и общо взето сме извадили само едно легло и компютрите, :mrgreen: най-важните ни вещи и се опитваме да влезем в ритъм, но се усеща едно странно напрежение. :|
Чувствам, че постоянно ходя след него и правя разни неща, а това със сигурност отнема от енергията и ми създава напрежение, а до колкото виждам той се чувства чудесно! :x

Нормално ли е да се чувствам толкова странно, от момента, в който заживях с приятеля ми и да усещам такова напрежение?! :?: На всичкото отгоре постоянно ми минава през ум, че стига да поискам винаги бих могла да се изнеса, предполагам това е някаква защитна реакция, нали? :roll:

Вие как се чувствахте, когато заживяхте за пръв път с любимия човек, струва ли ви се нормално в самото начало да се чувства напрежение, пък било то и само при единия от двамата? :roll:
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Как се чувствахте, когато заживяхте с любимия? Нормално ли е още в началото да се усеща напрежение?

Мнениеот MerryPop » 10 Дек 2014, 14:56

При нас беше доста по-различно, понеже се нанесохме в апартамента, където преди това живееха техните и казано честно бях изнервена от цялата кочина, която са оставили след тях и с право, предполагам, не ме обичат много, но трябваше да се справя някак със ситуацията, намери колкото е възможно повече търпение и с времето ще улегнат нещата!
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Re: Как се чувствахте, когато заживяхте с любимия? Нормално ли е още в началото да се усеща напрежение?

Мнениеот Burborino » 10 Дек 2014, 15:03

Когато заживяхме заедно вече бяхме заедно от 6 години и нещо. Много добре се чувствах, сега също де :) Странното ми беше да се нагодим към някои навици за които няма как да знаем преди да сме заживели наистина заедно. Но в крайна сметка с малко компромиси и желание всичко си се нарежда. За мен беше едно от най-хубавите преживявания това.

Иначе смятам, че е нормално човек да се чувства странно, да усеща напрежение, страх ако щеш особено ако преди това не се е стигало до съвместно съжителство. Но всичко се променя с времето и ако не се вглъбяваш в някакви битовизми ще се чувстваш все по-добре предполагам. Търпение и компромиси, това е разковничето за мен. :)
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Как се чувствахте, когато заживяхте с любимия? Нормално ли е още в началото да се усеща напрежение?

Мнениеот Mon_ton » 10 Дек 2014, 15:11

Скоро започнах и аз да живея с приятеля ми, ами беше странно, да, но по-скоро беше готино. Нанесохме се без да бързаме, малко по малко си оправихме багажа, споделяме си задълженията, излизаме сами, имаме лично време и пространство и всичко е супер ;) Не съм усещала никакво напрежение. ;)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Как се чувствахте, когато заживяхте с любимия? Нормално ли е още в началото да се усеща напрежение?

Мнениеот Kremiliya » 11 Дек 2014, 15:34

Ние заживяхме заедно чак след сватбата! :) Представяте ли си! Беше много странно, разбира се, дори, докато ремонтирахме общото жилище живеехме разделени - всеки у тях си :lol: :lol: :lol:
После когато се събрахме беше много хубаво, сами ние определяхме правилата, това ни бяха най-хубавите моменти :)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Как се чувствахте, когато заживяхте с любимия? Нормално ли е още в началото да се усеща напрежение?

Мнениеот rabotnata pchela » 11 Дек 2014, 18:00

Супер се чувствах, дори много ми харесваше още и още ми е готино, че живея с този човек! Много е готино да виждаш, че всеки от нас може да прави каквото си поиска, да не се чувства ограничен от семейния живот, а той самият да си тече по мед и масло! :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как се чувствахте, когато заживяхте с любимия? Нормално ли е още в началото да се усеща напрежение?

Мнениеот Andrey » 16 Дек 2014, 14:12

Последно, като заживях вече с бившата си приятелка наистина много странно се чувствах, тя постоянно искаше нещо да прави, пренареждаше ми нещата, не ми беше комфортно в началото, но се свиква.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Как се чувствахте, когато заживяхте с любимия? Нормално ли е още в началото да се усеща напрежение?

Мнениеот Lollipop » 31 Мар 2015, 10:47

Наистина е много странно в началото, особено като дойде времето и с домашните задължения и отговорността, първото стомашно неразположение да речем, хаха :)) Все едни неудобни ситуации, но с времето се свиква. :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Как се чувствахте, когато заживяхте с любимия? Нормално ли е още в началото да се усеща напрежение?

Мнениеот Snejna » 31 Мар 2015, 12:58

Беше толкова отдавна и все пак беше много интересно и вълнуващо и приятно :))
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Как се чувствахте, когато заживяхте с любимия? Нормално ли е още в началото да се усеща напрежение?

Мнениеот Mon_ton » 22 Юни 2016, 11:48

На мен ми беше най-неудобно, когато смесихме общите пари, не смеех да пипна да си взема пари за нещо, много трудно преодолях това нещо.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта