Безопасни ли са хапчетата за отслабване, които се продават свободно?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Безопасни ли са хапчетата за отслабване, които се продават свободно?

Мнениеот Грохот » 11 Дек 2014, 13:08

Харесах си едни хапчета за отслабване, за които четох доста и коментарите не бяха въобще лоши. :roll: Малко преди да ги поръчам прочетох, че момиче във Великобритания е починало, тъй като е взело свръхдоза от тях!
Chinese-Weight-Loss-Medicine.jpg
Chinese-Weight-Loss-Medicine.jpg (25.82 KiB) Прегледано 1284 пъти
Това ме навежда на мисълта, че повечето от вълшебните хапчета за отслабване, които се продават свободно, никак не са безопасни :idea: вярно е, че дозата определя лекарството, но пак не ми се вижда съвсем безопасно! :roll:

Смятате ли, че има безопасни хапчета за отслабване, продавани свободно, които са на билкова основа например и могат да бъдат възможно по-безопасни или няма гаранция за нищо :roll: за тези продавани в интернет съм почти сигурна, особено, когато става дума за неизвестни производители, но вие на какво разчитате, когато поръчвате хапчета за отслабване :roll:
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Безопасни ли са хапчетата за отслабване, които се продават свободно?

Мнениеот ramimni » 11 Дек 2014, 13:21

Не смятам, че има безопасни хапчета, няма значение дали са за отслабване или за каквото и да било друго. Чети наистина много, ако си решила да се бориш с килограмите по този начин, понеже съм попадала на много фалшиви коментари, така че не се подлъгвай!
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Безопасни ли са хапчетата за отслабване, които се продават свободно?

Мнениеот Lollipop » 11 Дек 2014, 14:12

Хапчетата за отслабване така или иначе са свързани със строг хранителен режим. Дали вместо хапчета ще следвате режима и ще си хапвате ядки за засилване на метаболизма според мен няма разлика - в килограми, разликата е, че в този случай ще сте здрави, без опасност за живота ви. Аз не бих си поръчала никога таблетки за отслабване. :roll:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Безопасни ли са хапчетата за отслабване, които се продават свободно?

Мнениеот Burborino » 11 Дек 2014, 14:23

Изобщо не им вярвам на тези хапчета за отслабване... дали от известни или неизвестни производители за мен са еднакво неполезни. Никога не съм купувала и не мисля да купувам. Има и други начини...
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Безопасни ли са хапчетата за отслабване, които се продават свободно?

Мнениеот Snejna » 11 Дек 2014, 15:01

Вземала съм си хапчета преди повече от 15 години, тогава нямаше толкова ясноти за разделното хранене, за различни режими, за начина на живот, а имаше диети от типа на "днес изяжте 2 яйца със 100гр шунка", разбира се след подобни количества няма как да не виеш срещу луната, затова хапчетата за отслабване бяха доста популярни. Да си призная, купих си и не постигнах никакъв ефект, който да е повече от това, което постигам сега с правилно хранене. :roll:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Безопасни ли са хапчетата за отслабване, които се продават свободно?

Мнениеот Malina » 11 Дек 2014, 17:03

не бих се доверила на такива добавки, пък и то продавани свободно в интернет! По-добре да бъдат поне по лекарска идея.. намек дори е по-добре, отколкото на собствена глава. :shock:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Безопасни ли са хапчетата за отслабване, които се продават свободно?

Мнениеот Kaya » 11 Дек 2014, 18:07

Всякакви такива хапчета ги намирам по-скоро за опасни, отколкото за безопасни, аз не бих си взела. :!:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Безопасни ли са хапчетата за отслабване, които се продават свободно?

Мнениеот Krum » 12 Дек 2014, 12:34

Никой не може да ме убеди, че съществуват такива безопасни магически хапчета от които ще се слабее за секунди, разбира се дозата е от значение, в тоя случай става въпрос, че момичето доста е прекалило, но от друга страна аз не бих позволил някой мой близък да рискува с такива хапчета. :roll:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Безопасни ли са хапчетата за отслабване, които се продават свободно?

Мнениеот S_Milenska » 13 Дек 2014, 11:57

И да са безопасни - безопасни дози няма. Аз не мога да си обясня какво хапче трябва да е, че да върши чудеса де. :roll:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Безопасни ли са хапчетата за отслабване, които се продават свободно?

Мнениеот rabotnata pchela » 15 Дек 2014, 16:09

Няма ли да проумеем, че приемането на хапчета не може да бъде за добро, какви са тези неща, да ям и да си мислим, че е отслабнем благодарение на някакво лекарство, а ако наистина прекалим?
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Следваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron