Правите ли коледни картички, можете ли да ни дадете повече идеи?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Правите ли коледни картички, можете ли да ни дадете повече идеи?

Мнениеот maminka » 11 Дек 2014, 15:29

Децата твърдо са решили да направят коледни картички за целия клас, както и една по-голяма за класната им! Материалите не смятам, че са проблем, а по-скоро изработката.

В клас са 28 деца, сещате се за какво идея реч, от друга страна те са и с претенции да не правим еднакви картички :oops: направо ми причерня :lol: :lol: :lol: :lol:

И аз много обичам да правя подаръци и смятам, че децата също ще го оценят, от друга страна смятам, че е важен този жест с коледните картички не само за моите деца, но и за тези от класа.
Надявам се да успеят да оценят и малките подаръци и жестове, а не само скъпите и големи, независимо дали са от Дядо Коледа или от мама и татко!

Аз си мислих да направя един такъв шаблон
6a00.jpg
6a00.jpg (13.5 KiB) Прегледано 423 пъти
и да рисуваме картичките така, като допълнително ги декорираме с нещо друго! :roll: Какви са идеите ви за коледни картички на вас?
Сега е ваш ред за споделяне на идеи! :) :)
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Правите ли коледни картички, можете ли да ни дадете повече идеи?

Мнениеот Harmony » 11 Дек 2014, 15:36

Тази идея е много добра, виждала съм и картички с бродерии, които също много ми допадат, обикновено от по-твърда хартия и са бродирани с конци, а може и като допълнения копчета, става много готино :) :) :) :)
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Правите ли коледни картички, можете ли да ни дадете повече идеи?

Мнениеот S_Milenska » 11 Дек 2014, 17:49

Тази картичка е много красива, браво! :) А децата са супер добрички, че искат да раздадат подаръци на целия клас :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Правите ли коледни картички, можете ли да ни дадете повече идеи?

Мнениеот Burborino » 11 Дек 2014, 17:55

Когато имам време аз ги правя винаги, но тази година много закъснях. Рисувам ги по принцип. Веднъж правих и апликации с ръчно правена хартия и разни други хартии
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Правите ли коледни картички, можете ли да ни дадете повече идеи?

Мнениеот rabotnata pchela » 11 Дек 2014, 17:58

Burborino написа:Когато имам време аз ги правя винаги, но тази година много закъснях. Рисувам ги по принцип. Веднъж правих и апликации с ръчно правена хартия и разни други хартии

Давай снимки! Явно си талантлива, аз също много обичам да правя подобни неща, ще ми дадеш някоя друга идея :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Правите ли коледни картички, можете ли да ни дадете повече идеи?

Мнениеот Burborino » 11 Дек 2014, 18:13

Ами нямам :lol: Винаги правя всичко в последния момент и за съжаление не съм снимала нито една. Доста тъпо от моя страна. Тази година се бях заканила да направя по един зимен пейзаж като миниатюра вместо картичка, но не успях. Явно ще го оставя за догодина.
Миналата година пращах купени, а по миналата рисувах едни снежни човеци в различни пози... всеки снежен човек отговаряше един вид на получателя си. Малко инфантилно беше, но пък беше сладурско :)
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Правите ли коледни картички, можете ли да ни дадете повече идеи?

Мнениеот Pipilota » 12 Дек 2014, 09:52

А тези Коледни картички по пощата на приятели ли ги изпращате? Аз честно да ви кажа, помня, че преди 10-тина години картичките вече бяха станали демоде и си пращахме електронни такива, вече и това не правя. ;) За кого и как оформяте и написвате тези картички, да взема и аз да зарадвам някой :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Правите ли коледни картички, можете ли да ни дадете повече идеи?

Мнениеот Burborino » 12 Дек 2014, 10:04

Аз не съм преставала да пращам картички по пощата макар и да станаха демоде за повечето хора. Електронните не са ми така лични като тези от хартия. Пращам ги на най-близките си приятели.
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Правите ли коледни картички, можете ли да ни дадете повече идеи?

Мнениеот Kaya » 12 Дек 2014, 10:30

Burborino написа:Аз не съм преставала да пращам картички по пощата макар и да станаха демоде за повечето хора. Електронните не са ми така лични като тези от хартия. Пращам ги на най-близките си приятели.

А? :))) Малко не разбрах, последно - пращаш или не пращаш :))
Аз не пращам, някак си ми е странно, но наистина е много мило! :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Правите ли коледни картички, можете ли да ни дадете повече идеи?

Мнениеот Burborino » 12 Дек 2014, 10:31

Написах, че пращам :roll:

"Аз не съм преставала да пращам картички по пощата макар и да станаха демоде за повечето хора. "
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Следваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта