Имате ли спортни сутиени, как ги подбирате, за да придържат добре и да са удобни?

Имате ли спортни сутиени, как ги подбирате, за да придържат добре и да са удобни?

Мнениеот Harmony » 11 Дек 2014, 16:37

От известно време се засилих да спортувам, но бях забравила колко е неприятно да ти пречи бюста, докато се опитваш да правиш нещо за себе си :(
Може би само в такъв момент завиждам на дамите с малки бюстове, дори когато бягам се чувствам доста неестествено, все едно току-що някой ми е залепил бюста отпред :(

Имам няколко вида спортни сутиени вкъщи, но за съжаление никой не върши качествена работа. Не зная какъв трябва да е, за да придържа добре и в същото време да е удобен. В ежедневието си ходя с такъв
bra.jpg
bra.jpg (12.58 KiB) Прегледано 1126 пъти
понеже на обичайните модели презрамките ми се впиват ужасно в раменете и мисля, че от това идват и болките в гърба!

Смятате ли, че има истински удобни спортни сутиени, които да придържат качествено, така че да не бягат гърдите ти две крачки пред теб? :roll:
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Имате ли спортни сутиени, как ги подбирате, за да придържат добре и да са удобни?

Мнениеот gomez123 » 11 Дек 2014, 16:43

Когато спортувам най-често ходя с по два сутиена :oops: кофти, не кофти смятам, че това е единствения начин да не ходят пред мен. Предполагам, че тези, които придържат достатъчно добре биха ни задушавали :D а при спорт не е най-подходящата опция това :idea:
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Имате ли спортни сутиени, как ги подбирате, за да придържат добре и да са удобни?

Мнениеот Malina » 11 Дек 2014, 17:10

Особено за жени с по-голям бюст спортът е истинско наказание! :roll:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Имате ли спортни сутиени, как ги подбирате, за да придържат добре и да са удобни?

Мнениеот YoLindi » 13 Дек 2014, 11:24

Malina написа:Особено за жени с по-голям бюст спортът е истинско наказание! :roll:

Явно си е наистина така, скоро бях, чела за някакво проучване, което показваше, че голям процент от жените отказват да спортуват точно поради тази причина. За жалост не мога да дам адекватен отговор по темата, освен да констатирам фактите :idea: :|
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Имате ли спортни сутиени, как ги подбирате, за да придържат добре и да са удобни?

Мнениеот S_Milenska » 13 Дек 2014, 11:51

YoLindi написа:
Malina написа:Особено за жени с по-голям бюст спортът е истинско наказание! :roll:

Явно си е наистина така, скоро бях, чела за някакво проучване, което показваше, че голям процент от жените отказват да спортуват точно поради тази причина. За жалост не мога да дам адекватен отговор по темата, освен да констатирам фактите :idea: :|

То и аз не съм особено наясно на 100%, но си спомням от училище по-пищните момичета само се придържаха :mrgreen:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Имате ли спортни сутиени, как ги подбирате, за да придържат добре и да са удобни?

Мнениеот Snejna » 13 Дек 2014, 14:38

И аз освен да тръгна с два чифта, много е неприятно, ти тичаш в едната посока - те в другата, кофти история. Трябва някакъв по-стабилен сякаш. :roll:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Имате ли спортни сутиени, как ги подбирате, за да придържат добре и да са удобни?

Мнениеот Pipilota » 17 Дек 2014, 11:15

Не съм имала но определено ми трябва такъв, лошото обаче е, че такива специализирани неща изискват доста средства.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Имате ли спортни сутиени, как ги подбирате, за да придържат добре и да са удобни?

Мнениеот Lili_pili » 27 Яну 2015, 18:03

Не знам как ги избирам, просто да ми стават, не гледам друго :)
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Имате ли спортни сутиени, как ги подбирате, за да придържат добре и да са удобни?

Мнениеот Локумът » 28 Яну 2015, 11:55

Не им е лесно на дамите, защо просто не карата без сутиен, за всички нас ще е по-добре? :D
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Имате ли спортни сутиени, как ги подбирате, за да придържат добре и да са удобни?

Мнениеот borkova » 11 Ное 2015, 17:27

Локумът написа:Не им е лесно на дамите, защо просто не карата без сутиен, за всички нас ще е по-добре? :D

Но само за вас, нали, иначе е безумно за жена с природно голям бюст да ходи без сутиен, ама виж, не зная за мацките със силикон, как стоят нещата при тях :shrug:
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Следваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта