Пробвали ли сте домашната рецепта, с която устните могат да набъбнат – какъв е ефектът в действителност?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Пробвали ли сте домашната рецепта, с която устните могат да набъбнат – какъв е ефектът в действителност?

Мнениеот YoLindi » 13 Дек 2014, 11:58

Идват празници и започнах да се подготвям за тях или по-скоро започнах да приготвям тоалети разни. Напоследък, обаче забелязвам, че много от нещата, които си купувам си пасват страшно много с червено червило, а на мен ми е голяма слабост, освен това май ми и отива :lol: :lol:

Това е добре, решено е, но като не мога да придам плътност на устните си, някак не соят сочни, а по-скоро сплескани :( Не мога да кажа, че имам тънки устни, но съм мечтала винаги за едни като тези - плътни и сочни :)
your-lips.jpg
your-lips.jpg (51.91 KiB) Прегледано 664 пъти
Опитвала съм с онези гъделичкащи гланцове за устни, които уж ги правят по-плътни, но това си е чиста измама.
Последното, за което разбрах по този въпрос е, че съществува домашна рецепта с вазелин и канела, с която устните ти набъбват :roll:
Странно ми изглежда и наистина нямам идея дали ще проработи и след какво време, затова исках да се допитам до тези, които вече са опитали домашната рецепта, с която устните ти могат да набъбват и да разбера какъв е ефектът в действителност? :roll:
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Пробвали ли сте домашната рецепта, с която устните могат да набъбнат – какъв е ефектът в действителност?

Мнениеот MGB » 13 Дек 2014, 12:03

Не смятам, че има някакъв шанс да набъбнат устните с каквото и да се мажат, а обикновено би трябвало да става веднага и ефектът е на минутата от тези мазила, било то домашни или гланцове от магазина. Но пък сега се сещам, че имаше техника за гримиране, която прави устните да изглеждат по-набъбнали, разтърси се, няма как да не откриеш!
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Пробвали ли сте домашната рецепта, с която устните могат да набъбнат – какъв е ефектът в действителност?

Мнениеот silver933 » 13 Дек 2014, 13:47

Ужилването от оса или пък да речем - алергична реакция биха могли да помогнат повече. :lol:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Пробвали ли сте домашната рецепта, с която устните могат да набъбнат – какъв е ефектът в действителност?

Мнениеот Andrey » 18 Дек 2014, 14:47

Тази рецепта трябва да стане много популярна, че просто виждаме в какво са се превърнали сегашните момичета, приличат сякаш стотици оси са ги нажилили! :x
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Пробвали ли сте домашната рецепта, с която устните могат да набъбнат – какъв е ефектът в действителност?

Мнениеот Anka » 19 Дек 2014, 17:28

Не бих пробвала нищо, каквито са такива :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Пробвали ли сте домашната рецепта, с която устните могат да набъбнат – какъв е ефектът в действителност?

Мнениеот zheleva212 » 26 Дек 2014, 16:02

единствено с лек грим бих опитала да коригирам това, което ми е дадено, понеже последните години си казват тежките думи и това се отразява и на плътността на устните ми, та това си мисля, че ще е моят изход, който бих опитала :idea:
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Пробвали ли сте домашната рецепта, с която устните могат да набъбнат – какъв е ефектът в действителност?

Мнениеот Lollipop » 29 Дек 2014, 11:15

zheleva212 написа:единствено с лек грим бих опитала да коригирам това, което ми е дадено, понеже последните години си казват тежките думи и това се отразява и на плътността на устните ми, та това си мисля, че ще е моят изход, който бих опитала :idea:

Гримът може да свърши чудеса, особено, ако е напревен качествено и не се прекалява, за да не се получи обратен ефект. Все пак това, което имаме като дадености е много по-хубаво от това, което може да си причиним! :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55


Re: Пробвали ли сте домашната рецепта, с която устните могат да набъбнат – какъв е ефектът в действителност?

Мнениеот Pipilota » 29 Дек 2014, 17:13

Ваня Стойчева написа:Предполгам, че копривата би дала добър резултат? :lol: :lol: :lol: :lol:

Мисля, че това ще е доста ефикасно,да :lol:
Аз не съм почитателка на такива .. усъвършенствана, единствената промяна в тялото, която предприемам сама това са диетите, но да си уголемявам гърдите или пък устните - не го правя! Не е нужно просто... :))
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Пробвали ли сте домашната рецепта, с която устните могат да набъбнат – какъв е ефектът в действителност?

Мнениеот Lollipop » 29 Юли 2015, 06:08

Има сега едно като чаша, в която се вакуумират устните и издържат няколко часа, и все пак с напомпени джуки аз не мисля, че е красиво.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта