Как спасявате ръцете си от подуването и сърбежа след измръзвате?

Тук е мястото за въпроси, касаещи медицински и здравни теми, които споделяме помежду си.

Re: Как спасявате ръцете си от подуването и сърбежа след измръзвате?

Мнениеот Lollipop » 20 Яну 2015, 22:51

Mauritius написа:Според мен това е недобро кръвообращение, затова и прави проблеми като застудее, лошото е, че понякога ставите остават така деформирани и малко неща могат да им помогнат!

Ако си замръзнал на -15 градуса надали можеш да мислиш за добро кръвообращение на пръстите на ръцете примерно или на краката, ти трябва да си почти уникат, че да ти се обръща толкова кръвта в тези толкова крайни крайници. :mrgreen: :lol: :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Как спасявате ръцете си от подуването и сърбежа след измръзвате?

Мнениеот Mon_ton » 21 Яну 2015, 15:41

измръзването е много опасно, за щастие вече, температурите май станаха пролетни и няма опасност да замръзнем :mrgreen:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Как спасявате ръцете си от подуването и сърбежа след измръзвате?

Мнениеот Tinki » 24 Яну 2015, 15:03

Аз получавам сърбеж и напукане не само през зимата, явно такава ми е кожата, не знам. Обикновените кремове не помагат и затова трябва да се мажа с един медицински балсам за ръце .
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Как спасявате ръцете си от подуването и сърбежа след измръзвате?

Мнениеот rabotnata pchela » 24 Яну 2015, 15:29

И на мен ми се бяха съсухрири ръцете и за почнах да се мажа постоянно дори си донесох крем в офиса и вече нещата са по-добре, нямам рани :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как спасявате ръцете си от подуването и сърбежа след измръзвате?

Мнениеот Tinki » 26 Яну 2015, 14:40

И аз си го нося непрекъснато с мен, колежките ми редовно се „възползват“ от него, защото много го харесаха :D
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Как спасявате ръцете си от подуването и сърбежа след измръзвате?

Мнениеот Snejna » 26 Яну 2015, 14:45

Зимата жената върви винаги в комплект с крем за ръце май! :) Аз също използвам постоянно и за щастие ръцете ми тази година са в по-добро състояние, иначе постоянно се нацепват и ме болят страшно много!
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Как спасявате ръцете си от подуването и сърбежа след измръзвате?

Мнениеот Tinki » 27 Яну 2015, 16:44

:D Затова съм много доволна, че си открих марка, която има чудни продукти и за ръце, и за устни, даже и за крака.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Как спасявате ръцете си от подуването и сърбежа след измръзвате?

Мнениеот Malina » 27 Яну 2015, 16:54

Tinki написа::D Затова съм много доволна, че си открих марка, която има чудни продукти и за ръце, и за устни, даже и за крака.

Ами сподели с нас де! :mrgreen:
Аз получих сега един подарък от чужбина, много готини, кремовете за ръце ми подействаха за няколко дни!
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Как спасявате ръцете си от подуването и сърбежа след измръзвате?

Мнениеот Tinki » 28 Яну 2015, 12:51

Споделям веднага :D Продуктите са на Flexitol , бяха ми препоръчани и не съжалявам, че си взех. Имат лосиони, кремове, за напукани устни също, за ръце и крака на основата само на натурални съставки и затова са много ефективни.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Как спасявате ръцете си от подуването и сърбежа след измръзвате?

Мнениеот rabotnata pchela » 28 Яну 2015, 14:10

Tinki написа:Споделям веднага :D Продуктите са на Flexitol , бяха ми препоръчани и не съжалявам, че си взех. Имат лосиони, кремове, за напукани устни също, за ръце и крака на основата само на натурални съставки и затова са много ефективни.

За тези ли става въпрос, изглеждат добре на описание, пък и цената им не е никак лоша! Ще пробвам, аз имам много суха кожа по лицето и вечно е обелено сякаш :(
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

ПредишнаСледваща

Назад към Общи здравни теми

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта