Най-полезните съставки на плодовете и зеленчуцие се крият в обелките

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Re: Най-полезните съставки на плодовете и зеленчуцие се крият в обелките

Мнениеот Ginger » 08 Юли 2015, 13:34

rabotnata pchela написа:
m.vulev написа:А как да преценим, кое е по-полезно и кое по-вредно - витамините или нитратите в обелките :roll:

Ми просто не яж обелките, освен ако краставиците не са от баба ти на село, но най-вероятно и тя е сложила амониева селитра :)

Абе верно бабите започнаха да се изхитряват, хич не забряват, че така се губи смисълът от това, че го гледа сама :idea: :mrgreen:
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Най-полезните съставки на плодовете и зеленчуцие се крият в обелките

Мнениеот Rali_hr » 09 Юли 2015, 11:04

Ginger написа:
rabotnata pchela написа:
m.vulev написа:А как да преценим, кое е по-полезно и кое по-вредно - витамините или нитратите в обелките :roll:

Ми просто не яж обелките, освен ако краставиците не са от баба ти на село, но най-вероятно и тя е сложила амониева селитра :)

Абе верно бабите започнаха да се изхитряват, хич не забряват, че така се губи смисълът от това, че го гледа сама :idea: :mrgreen:

те си нямат идея какво се случва, да не забравяме, че точно тези поколения създават всички отрови и нямат никаква представа за опазването на околния свят, нито имат идея, че има връзка между храненето и здравето, освен за качването на килограми. Затова слагат жените всякакви медикаменти и не гледат нищо истинско и те, защото търсят висок добив.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Най-полезните съставки на плодовете и зеленчуцие се крият в обелките

Мнениеот S_Milenska » 10 Юли 2015, 11:19

Никога не съм обичала да ям зеленчуците с обелките, а и то кои, картофи, домати, ябълки, круши, какво друго може да е?
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Предишна

Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта