Възможно ли е да се подмладим само с няколко упражнения?

Бягане, упражнения у дома, поддържане на формата, аеробика, плуване, кардио тренировки, други спортове

Възможно ли е да се подмладим само с няколко упражнения?

Мнениеот Мади Ранчева » 15 Дек 2014, 14:35

Усещам, че напоследък доста ми липсват физическите упражнения. Когато застудее, обикновено започва да ме домързява да тичам в парка и предпочитам да оставам вкъщи. :oops:

Не зная дали може да се каже, че някои упражнения подмладяват, но със сигурност има благотворен ефект не само върху тялото ми всичко това! :idea: :idea: Когато правя упражнения се чувствам доста по-свежа и бодра!

Бях много приятно изненадата, всъщност, след като научих, че има и упражнения за подмладяване, предполагам че биха могли да се изпълняват и на закрито, което е още по-хубава новина! :!: :!:
exercising.jpg
exercising.jpg (18.21 KiB) Прегледано 2091 пъти
Тъй като виждам, че има и доста възрастни жени, които ходят на аеробика, дали тези упражнения за подмладяване са точно такива? :roll:

Надявам се да ми споделите вашето мнение, до колко е възможно да се подмладим само с няколко упражнения и ако сте попадали на тях, кажете, как ви подействаха!! :)
Мади Ранчева
 
Мнения: 240
Регистриран на: 21 Яну 2014, 12:37

Re: Възможно ли е да се подмладим само с няколко упражнения?

Мнениеот mangusta » 15 Дек 2014, 14:47

Много зависи какви са упражненията, но в повечето случаи здравото тяло винаги изглежда по-добре и по-младо, така че до колкото по-късна възраст се поддържаш физически толкова по-добре, без значение с какви упражнения, а може би различните тела имат различни нужди?! :roll:
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Възможно ли е да се подмладим само с няколко упражнения?

Мнениеот Snejna » 15 Дек 2014, 15:16

Мисля си, че всякакви упражнения трябва да се правят не е малко, защото така се поддържа по-здраво тяло, което както казаха изглежда и по-младо :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Възможно ли е да се подмладим само с няколко упражнения?

Мнениеот Anka » 15 Дек 2014, 16:51

И аз си търся упражнения за вкъщи, дори да не са за подмладяване, най-малкото за тонус, защото напоследък почти не се движа! :(
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Възможно ли е да се подмладим само с няколко упражнения?

Мнениеот Elica » 22 Дек 2014, 14:45

Anka написа:И аз си търся упражнения за вкъщи, дори да не са за подмладяване, най-малкото за тонус, защото напоследък почти не се движа! :(

Ставай по-рано и си пускай телевизора, има канали, по които все още сутрин дават различни гимнастики :Р
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Възможно ли е да се подмладим само с няколко упражнения?

Мнениеот dinkog » 23 Юли 2015, 09:47

Подскачай си у вас, или пък пилатес е много добра идея за жена, има и много групи.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Възможно ли е да се подмладим само с няколко упражнения?

Мнениеот sofi_black » 23 Юли 2015, 10:19

dinkog написа:Подскачай си у вас, или пък пилатес е много добра идея за жена, има и много групи.

Наистина, простичките заниманията вкъщи са доста ефикасни и много добре действат за раздвижване, а не са и ангажиращи, както групите, на мен най-вече заради това ми харесват ;)
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Възможно ли е да се подмладим само с няколко упражнения?

Мнениеот Jully » 23 Юли 2015, 11:06

Но пък в групите има и дисциплина, нещо което липсва в повечето случаи вкъщи.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Възможно ли е да се подмладим само с няколко упражнения?

Мнениеот Monika_Spasova » 23 Юли 2015, 12:29

Всеки спорт може да помогне да се поддържа по-добър външен вид, но за подмладяването трябва и козметика.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Възможно ли е да се подмладим само с няколко упражнения?

Мнениеот dinkog » 05 Яну 2016, 15:50

Monika_Spasova написа:Всеки спорт може да помогне да се поддържа по-добър външен вид, но за подмладяването трябва и козметика.

Да ти кажа, от части. Ако се промени малко начина на живот това се отразява и на кожата и на ведрия поглед. ;)
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Следваща

Назад към Фитнес и кардио активност

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта