Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Бягане, упражнения у дома, поддържане на формата, аеробика, плуване, кардио тренировки, други спортове

Re: Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Мнениеот Elica » 20 Юни 2016, 14:27

analizatorka написа:През свободното време физическата ми активност са разходките и много добре ми действат. Нито се затормозявам с прекалено потене, макар че като някой път ходим на походи и това става, хем се движа и поддържам тонус.
Много жени, които се занимават активно със спорт, твърдят, че точно ходенето е един от най-добрите начини за горене на излишни калории :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Мнениеот pravilno » 22 Юни 2016, 15:57

Аз съм по народните танци, те са си цял фитнес, аеробика и всякакви такива заедно :lol: .
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Мнениеот Lollipop » 04 Юли 2016, 16:17

pravilno написа:Аз съм по народните танци, те са си цял фитнес, аеробика и всякакви такива заедно :lol: .

да, хубаво е, но да ти кажа, доста познати имам, които танцуват, но не съм видяла иедна да е отслабнала с танци.. :roll:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Мнениеот klara » 05 Юли 2016, 14:13

Lollipop написа:
pravilno написа:Аз съм по народните танци, те са си цял фитнес, аеробика и всякакви такива заедно :lol: .

да, хубаво е, но да ти кажа, доста познати имам, които танцуват, но не съм видяла иедна да е отслабнала с танци.. :roll:


Ако ядат повече, отколкото изразходват няма как да стане :grin: .
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Мнениеот Rali_hr » 05 Юли 2016, 14:42

Всичко е в калориите, пф.. :) Иначе аз да си призная, любимото ми занимание е да обикалям по магазините. :) С това всяка вечер си изяждам по час -два. :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Мнениеот Pipilota » 08 Юли 2016, 16:44

Rali_hr написа:Всичко е в калориите, пф.. :) Иначе аз да си призная, любимото ми занимание е да обикалям по магазините. :) С това всяка вечер си изяждам по час -два. :mrgreen:

хаха, о да, истинско удоволствие, аз шетам из нас, всяка вечер прахосмукачки, бърсалки, ама не е голямо удоволствие
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Мнениеот ivoblinc » 11 Юли 2016, 12:34

Един или два пъти в седмицата се събираме с приятели и играем или мач, или баскетбол. Много добре ми идва, страшно се разтоварвам. Закачаме се, разменим приказка за това, онова.
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Мнениеот Pipilota » 11 Юли 2016, 15:00

ivoblinc написа:Един или два пъти в седмицата се събираме с приятели и играем или мач, или баскетбол. Много добре ми идва, страшно се разтоварвам. Закачаме се, разменим приказка за това, онова.
Мъжете сякаш лесно си намирате такива занимания, за жените е по-трудно. за нас спорта, който ни е подходящ май е само да ходим да тичаме или на танци, докато момчетата може да поиграете футбол, волейбол, или да се сбиете. :(
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Мнениеот Rali_hr » 26 Юли 2016, 14:10

Pipilota написа:
Rali_hr написа:Всичко е в калориите, пф.. :) Иначе аз да си призная, любимото ми занимание е да обикалям по магазините. :) С това всяка вечер си изяждам по час -два. :mrgreen:

хаха, о да, истинско удоволствие, аз шетам из нас, всяка вечер прахосмукачки, бърсалки, ама не е голямо удоволствие

даа, днес ще пращам децата на кино, което значи за мен 2 часа разходка из мола. :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Мнениеот rabotnata pchela » 26 Юли 2016, 16:09

Новата ми страст е карането на колело! :) Голям кеф, направо се усещам колко много ми е липсвало това, енергия, жизненост, забавление, интересно преживяване! :) Само ме е яд, че ми липсват едни 3-4 см, да ми е още по-удобно колелото, но ще му свикна. :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

ПредишнаСледваща

Назад към Фитнес и кардио активност

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта