Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Бягане, упражнения у дома, поддържане на формата, аеробика, плуване, кардио тренировки, други спортове

Re: Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Мнениеот Yunona » 04 Яну 2017, 13:29

qwerryyy написа:Това звучи страхотно! Ех, ако повече фирми мислеха по такъв начин, изключително добра идея е това! А ако има повече желаещи с един уред как ще се справите? :roll:


Ние сме малка фирма, по-голямата част от служителите ни са търговски представители в други градове в страната. Имаме голям офис, в него сме само 4 души, а фитнес стаята ще се ползва само от 2-ма, най-много 3-ма. Четвъртият тренира танци. Така че всъщност ние правим стаята за себе си.
Сред служителите в склада (5 души), имаме един треньор по айкидо, другите нямат никакво отношение към спорта. За огромно съжаление така стои въпросът...
Преди няколко месеца предложихме на всичките си служители (общо 18 души) да си закупят карти за избрана от тях спортна активност и на избрано от всеки място, а фирмата ще плаща 50% от всяка карта - това като постоянна активност, не еднократно. Познайте колко човека пожелаха?

Виждала съм прекрасен, отлично оборудван фитнес в сградата на една голяма социално отговорна компания в София - предназначен да се ползва от служителите и отворен от 7 до 22 часа. Почти винаги бил напълно празен...
Последна промяна Yunona на 04 Яну 2017, 13:35, променена общо 1 път
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Мнениеот qwerryyy » 04 Яну 2017, 13:34

Yunona написа:
qwerryyy написа:Това звучи страхотно! Ех, ако повече фирми мислеха по такъв начин, изключително добра идея е това! А ако има повече желаещи с един уред как ще се справите? :roll:


Ние сме малка фирма, по-голямата част от служителите ни са търговски представители в други градове в страната. Имаме голям офис, в него сме само 4 души, а фитнес стаята ще се ползва само от 2-ма, най-много 3-ма. Четвъртият тренира танци.
Сред служителите в склада (5 души), имаме един треньор по айкидо, другите нямат никакво отношение към спорта. За огромно съжаление така стои въпросът...
Преди няколко месеца предложихме на всичките си служители (общо 18 души) да си закупят карти за избрана от тях спортна активност и на избрано от всеки място, а фирмата ще плаща 50% от всяка карта - това като постоянна активност, не еднократно. Познайте колко човека пожелаха?
Хубаво е, че фирмата ви предлага и мисли за нещо такова, а една такава стая би била страхотно място за спорт. Ако имам подобна възможност, аз бих се възползвала. А на въпроса колко човека са се възползвали, сигурно доста малко, имайки предвид, колко ни мързи. Но от друга страна, може ад изпитват дискомфорт да спортуват навън, а сега в новата стая да се включат.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Мнениеот lussy » 05 Яну 2017, 13:18

Аз с удоволствие бих ходила след като ми свърши работното време във фитнес залата на работата ми, ако има такава. И не с толкова удоволствие в някоя друга фитнес зала, за там някак си не намирам желание. До нагласа е, може би просто трябва да отиде човек и след това ще стане по-смел и ще бъде по-редовен в тренировките.
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Мнениеот anetageorgieva » 25 Яну 2017, 11:00

fawla написа:
anetageorgieva написа:Аз обичам да скачам на въже. Откакто си купих това въже https://healthstore.bg/harbinger-vzhe-z ... timikrobno , всяка вечер скачам и съм в перфектна форма. Хубаво е да се спортува, защото спортът е здраве.

А у вас ли скачаш, комшиите на какво мнение са? :mrgreen:

Нямам комшии, хахах :grin:
anetageorgieva
 
Мнения: 119
Регистриран на: 08 Сеп 2016, 19:35

Re: Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Мнениеот веселказасмяна » 25 Яну 2017, 12:19

Аз мога с километри да вървя и да се разхождам, това ми доставя голямо удоволствие. Не съм по силовите напъвания и това ми идва идеално. Вечер излизам и си правя обиколките.
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Мнениеот Ваня Стойчева » 25 Яну 2017, 12:48

веселказасмяна написа:Аз мога с километри да вървя и да се разхождам, това ми доставя голямо удоволствие. Не съм по силовите напъвания и това ми идва идеално. Вечер излизам и си правя обиколките.

Всяка вечер излизаш да се разхождаш ли? Това звучи някак си много обещаващо и готино, дори, поздравления.
Аз сякаш лятото съм по-отворена за разходки и физическо натоварване, зимата все се чудя къде да се свия на топло. Сега в студа и леда също ли излизаш?
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Мнениеот blaze » 06 Ное 2018, 13:08

Табата. Обожавам я и е много ефикасна. Правят се 8 серии, всяка от които по 20 секунди. Падат се по 10 секунди почивка между тях. Ама смениха треньора и сега не ми е чак толкова приятно, затова и пропускам тренировки. :roll:
blaze
 
Мнения: 151
Регистриран на: 01 Ное 2018, 10:28

Re: Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Мнениеот Алиса_В » 06 Ное 2018, 16:57

Обичам да ходя на народни танци. Хем е весело, хем поддържам някаква форма и се размърдвам, че по цял ден лекции не се отразяват добре на тонуса. :geek:
Алиса_В
 
Мнения: 125
Регистриран на: 29 Окт 2018, 14:49

Re: Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Мнениеот flip » 07 Ное 2018, 15:30

Единственото, което правя е йога. При това в домашни условия. Фитнес ми излиза скъпо, а да ходя някъде след работа просто нямам сили.
flip
 
Мнения: 203
Регистриран на: 25 Окт 2018, 11:36

Re: Каква физическа активност ви създава удоволствие през свободното време?

Мнениеот Ива Тодорова » 21 Май 2019, 11:31

Зависи от настроението ми. Аз съм споменавала, че тренирам основно вкъщи, поради липсата на време за ходене в зала.
Пилатес, йога, табата, различни неща правя.
Аватар
Ива Тодорова
 
Мнения: 148
Регистриран на: 26 Окт 2018, 10:37

Предишна

Назад към Фитнес и кардио активност

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта