Как разбирате дали соевият сос, който купувате е качествен?

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Re: Как разбирате дали соевият сос, който купувате е качествен?

Мнениеот Mon_ton » 19 Дек 2014, 17:00

По никакъв начин не разбирам, няма и на каква база да направя сравнение, никога не съм опитвала истински соев сос.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Как разбирате дали соевият сос, който купувате е качествен?

Мнениеот Kremiliya » 19 Дек 2014, 18:09

Mon_ton написа:По никакъв начин не разбирам, няма и на каква база да направя сравнение, никога не съм опитвала истински соев сос.

Освен ако не си намериш някой приятел, ходил в азиатските страни надали ще си намериш и от къде да ядеш истински соев сос! :roll:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Как разбирате дали соевият сос, който купувате е качествен?

Мнениеот S_Milenska » 21 Дек 2014, 14:36

Kremiliya написа:
Mon_ton написа:По никакъв начин не разбирам, няма и на каква база да направя сравнение, никога не съм опитвала истински соев сос.

Освен ако не си намериш някой приятел, ходил в азиатските страни надали ще си намериш и от къде да ядеш истински соев сос! :roll:

Някой ако намери такъв приятел да ми донесе и на мен соев сос, хаха :) сега имам приятелка в Япония, няма ли да е странно да й поискам истински соев сос? :) :roll:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Как разбирате дали соевият сос, който купувате е качествен?

Мнениеот Krum » 22 Дек 2014, 15:45

S_Milenska написа:
Kremiliya написа:
Mon_ton написа:По никакъв начин не разбирам, няма и на каква база да направя сравнение, никога не съм опитвала истински соев сос.

Освен ако не си намериш някой приятел, ходил в азиатските страни надали ще си намериш и от къде да ядеш истински соев сос! :roll:

Някой ако намери такъв приятел да ми донесе и на мен соев сос, хаха :) сега имам приятелка в Япония, няма ли да е странно да й поискам истински соев сос? :) :roll:

Освен всички да си направим една поръчка да донесе на целия форум по едно - две шишенца, дали ще е удобно? :mrgreen: :lol: :lol:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Как разбирате дали соевият сос, който купувате е качествен?

Мнениеот Snejna » 21 Яну 2015, 14:21

Пробвайте сами да си направите, сигурно не е толкова трудно, поне ще знаете към какво да се стремите на пазара ;) :mrgreen:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Как разбирате дали соевият сос, който купувате е качествен?

Мнениеот Lollipop » 15 Авг 2016, 14:59

Snejna написа:Пробвайте сами да си направите, сигурно не е толкова трудно, поне ще знаете към какво да се стремите на пазара ;) :mrgreen:

На мен ми се вижда направо невъзможно да се направи соев сос по някакъв начин, сякаш е сложен извлек от нещо си.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Как разбирате дали соевият сос, който купувате е качествен?

Мнениеот exotic » 19 Авг 2016, 17:11

Всички видове марки соев сос, които съм купувала досега, ми изглеждат еднакви и не откривам кой знае какви разлики между тях, за да кажа - да, този е фалшив, много съмнителен ми изглежда.
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Как разбирате дали соевият сос, който купувате е качествен?

Мнениеот Karina_85 » 25 Мар 2019, 15:15

Аз по нищо не мога да разбера. На етикета може да пише всичко.
Аватар
Karina_85
 
Мнения: 213
Регистриран на: 25 Окт 2018, 12:20

Re: Как разбирате дали соевият сос, който купувате е качествен?

Мнениеот Fire storm » 22 Апр 2019, 10:02

И аз не виждам точно соевият сос как мога да разбера дали е истински и качествен. Взимам рядко, но гледам да е на една и съща марка поне.
Fire storm
 
Мнения: 57
Регистриран на: 28 Яну 2019, 10:56

Предишна

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта