Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!
Правила на форума
Добави отговор

Re: Домашната храна е по-вредна от полуготовата

17 Дек 2014, 15:57

НЕ знам дали е по-полезна, но определено купешката полуготова е много вкусна. :mrgreen:

Re: Домашната храна е по-вредна от полуготовата

17 Дек 2014, 16:10

Кой може да каже такова нещо, вредна е повече полуготовата! Разбира се, може би в домашната да са вредни комбинациите, да е по-тежка, но със сигурност вредите са по-малко! :evil:

Re: Домашната храна е по-вредна от полуготовата

17 Дек 2014, 16:44

Не ми се вярва и никой не може да ме убеди, че е по-лесна и по-мързелива - да, че е по-бърза -да, че не се губи енергия по приготвянето - да, но да е по-полезна в никакъв случай! :x

Re: Домашната храна е по-вредна от полуготовата

17 Дек 2014, 17:25

Какви са тези глупости, а ако сам си произвеждаш нещата дали ще е така! :shock:

Re: Домашната храна е по-вредна от полуготовата

18 Дек 2014, 12:15

Slavena написа:Какви са тези глупости, а ако сам си произвеждаш нещата дали ще е така! :shock:

Да, може би ако нещата стават въпрос за купени неща, тогава мога и да се съглася, че са еднакво.. вредни. :)

Re: Домашната храна е по-вредна от полуготовата

18 Дек 2014, 16:39

Не се пали народе, приберете се и сгответе по една мусака на пук на твърденията. Може да е по-мазно но нищо :)

Re: Домашната храна е по-вредна от полуготовата

18 Дек 2014, 17:43

Мусака ама без кайма, от нея направо ми се гади, още преди да забременея, сега ми се връща само при вида й :D :D

Re: Домашната храна е по-вредна от полуготовата

19 Дек 2014, 10:31

Lilly_milly написа:Мусака ама без кайма, от нея направо ми се гади, още преди да забременея, сега ми се връща само при вида й :D :D

:mrgreen: :lol: :lol: E Всеки с предпочитанията си. Все пак, ако ядеш баница от пакет замразена, няма кой да ме убеди, че ще е вкусна ;)

Re: Домашната храна е по-вредна от полуготовата

19 Дек 2014, 17:43

От магазина купувам само саламите нищо друго така че няма как да е .. друго яче.

Re: Домашната храна е по-вредна от полуготовата

19 Дек 2014, 17:57

Е щом казвате, това някой собственик на магазин ли го е решил? :)
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2, 3, 4, 5, 6