Домашната храна е по-вредна от полуготовата

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Re: Домашната храна е по-вредна от полуготовата

Мнениеот Rali_hr » 02 Сеп 2015, 16:00

Malina написа:Засега с приятеля ми се справяме добре с менюто, защото решаваме в събота какво ще ядем през цялата седмица и отиваме на пазар, така няма мислене и чудене, защото всичко е решено. :)

ГТова е добра идея и ние правим уж така, но все някой иска нещо необичайно и всичко отива по дяволите. :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Домашната храна е по-вредна от полуготовата

Мнениеот Lollipop » 02 Сеп 2015, 16:03

Да, ако не се хабят нерви може и да е полезно да се готви у дома! :) Особено ако накрая храната бъде оценена удоволствието е още по-голямо.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Домашната храна е по-вредна от полуготовата

Мнениеот Rali_hr » 23 Сеп 2015, 15:38

Четох го аз това с домашната храна, че била по-вредна, ама ще ме извиняват, боклуците от магазините нито засищат, нито са полезни.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Домашната храна е по-вредна от полуготовата

Мнениеот Lisica » 27 Окт 2015, 17:13

Rali_hr написа:Четох го аз това с домашната храна, че била по-вредна, ама ще ме извиняват, боклуците от магазините нито засищат, нито са полезни.

Единственото им предимство е, че стават бързо и не е необходимо да се въртим около печката ;)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Домашната храна е по-вредна от полуготовата

Мнениеот rabotnata pchela » 03 Ное 2015, 16:04

Аз пък обичам много да готвя и не бих си оставила това удоволствие да го свърши някой друг. :utensils:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Домашната храна е по-вредна от полуготовата

Мнениеот fawla » 11 Ное 2015, 10:43

rabotnata pchela написа:Аз пък обичам много да готвя и не бих си оставила това удоволствие да го свърши някой друг. :utensils:

И това не е малка причина. Аз също си падам по готвенето и по яденето! :)
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Домашната храна е по-вредна от полуготовата

Мнениеот Elica » 30 Ное 2015, 16:30

fawla написа:
rabotnata pchela написа:Аз пък обичам много да готвя и не бих си оставила това удоволствие да го свърши някой друг. :utensils:

И това не е малка причина. Аз също си падам по готвенето и по яденето! :)

Все пак и така може да бъде по-полезно, това измислено махане на мазнините и полуфабрикатите, които са много полезни не мога да се съглася, че е така. Затова от както спряхме да си готвим станахме толкова дебели и болнави!
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Домашната храна е по-вредна от полуготовата

Мнениеот penny » 30 Ное 2015, 18:23

Elica написа:
fawla написа:
rabotnata pchela написа:Аз пък обичам много да готвя и не бих си оставила това удоволствие да го свърши някой друг. :utensils:

И това не е малка причина. Аз също си падам по готвенето и по яденето! :)

Все пак и така може да бъде по-полезно, това измислено махане на мазнините и полуфабрикатите, които са много полезни не мога да се съглася, че е така. Затова от както спряхме да си готвим станахме толкова дебели и болнави!

Виж и това го има, аз не се бях замисляла, но е факт, то няма и как да не е, де, ако не са мазнините, то ще е ГМО и все едни такива... кофти!
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Домашната храна е по-вредна от полуготовата

Мнениеот Lisica » 03 Дек 2015, 15:44

Все пак и вкъщи могат ад се използват вредни съставки, но поне имаш право на избор да помислиш искаш или не искаш да ги използваш.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Домашната храна е по-вредна от полуготовата

Мнениеот Lollipop » 08 Дек 2015, 11:39

като си помисля за вредна домашна храна и само за пържени картофи си мисля, но останалото ми е абсурдно като вредност. :Р
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

ПредишнаСледваща

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта