За приятел пътешественик, какъв е най-подходящият подарък, според вас?

Разходка в планината, екипировка за туристи, подготовка и дестинации

За приятел пътешественик, какъв е най-подходящият подарък, според вас?

Мнениеот sofi_black » 17 Дек 2014, 13:56

Имаме двойка приятели, които ни поканиха на именните си дни, т.е. на Коледа :mrgreen: И двамата са прекрасни хора, той е страшен пътешественик, тя също от части, но по-скоро е мой тип и бих могла по-лесно да й избера подарък. Това е едно от любимите им занимания,
couple.jpg
couple.jpg (13.84 KiB) Прегледано 1566 пъти
да са някъде на край света и да си се наслаждават, което е прекрасно :) :) :)

Пуснах темата тука, понеже се надявам повече пътешественици да я посещават, т.е. хора, които биха ми били от помощ!
По принцип нямам идея от какво нещо имат нужда пътешествениците, което да го нямат или да е нещо, което се сещат, че им трябва, едва когато се озоват в ситуацията!

Мисля, че точно това е най-подходящия подарък за приятел пътешественик - нещото, което много ще го изненада и ще му донесе и полза, и наслада от това, че го има :D

Страшно се надявам да ми дадете съвети за идеалния подарък за приятеля ми пътешественик :idea: :idea: :)
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: За приятел пътешественик, какъв е най-подходящият подарък, според вас?

Мнениеот MGB » 17 Дек 2014, 14:00

Тези туристическите неща, обикновено са си сума, но все пак, за да си на 100% сигурна в това какво няма и на какво би се зарадвал със сигурност, според мен е добре да се консултираш с приятелката му :idea: :idea:
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: За приятел пътешественик, какъв е най-подходящият подарък, според вас?

Мнениеот Snejna » 17 Дек 2014, 14:46

Много е сложно да купуваш такива неща, наистина туристическите принадлежности са страшно скъпи и не си струва да се дават много пари, ако няма да бъде оценен добре подаръка и не се хареса на получателя.
Аз бих му взела нещо по-различно, за да не рискувам с това да остане разочарован. ;) А може би карта на света или глобус с пакет кабарчета, с които да отбелязва къде е бил, ще му се хареса ;)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: За приятел пътешественик, какъв е най-подходящият подарък, според вас?

Мнениеот Kremiliya » 17 Дек 2014, 15:40

Бих му подарила нещо екзотично и свързано с държава, която мечтае да посети ;)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: За приятел пътешественик, какъв е най-подходящият подарък, според вас?

Мнениеот S_Milenska » 18 Дек 2014, 13:00

Kremiliya написа:Бих му подарила нещо екзотично и свързано с държава, която мечтае да посети ;)

Това звучи много готино, например иска да отиде в Индия и едно индийско подобно облекло или пък къна. :mrgreen: :lol:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: За приятел пътешественик, какъв е най-подходящият подарък, според вас?

Мнениеот Lollipop » 21 Дек 2014, 10:18

Имам един приятел, който много пътува и то най-вече по къмпинги и тъй като двойката скоро очакват бебе, се консултирахме с други пътешественици и им взехме много готина семейна палатка :mrgreen: Направо останаха без думи, много се зарадваха, но си е доста скъпа инвестиция, на млади години и за имен ден нещо по-скромно. :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: За приятел пътешественик, какъв е най-подходящият подарък, според вас?

Мнениеот Krum » 21 Дек 2014, 16:37

Lollipop написа:Имам един приятел, който много пътува и то най-вече по къмпинги и тъй като двойката скоро очакват бебе, се консултирахме с други пътешественици и им взехме много готина семейна палатка :mrgreen: Направо останаха без думи, много се зарадваха, но си е доста скъпа инвестиция, на млади години и за имен ден нещо по-скромно. :mrgreen:

звучи много добре но е инвестиция само за много близки хора, една хубава палатка като знам колко струва.. няма как да не са се зарадвали и аз бих се зарадвал на такъв подарък и без да съм голям авантюрист :)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: За приятел пътешественик, какъв е най-подходящият подарък, според вас?

Мнениеот mix_twix » 22 Дек 2014, 12:50

Вземи му термо чаша и термосче напрво ;) никога не е излишен! :)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: За приятел пътешественик, какъв е най-подходящият подарък, според вас?

Мнениеот Kaya » 22 Дек 2014, 17:34

mix_twix написа:Вземи му термо чаша и термосче напрво ;) никога не е излишен! :)

Много е подходящо да ине са никак скъпи, а всеки обича да си носи топло чайче :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: За приятел пътешественик, какъв е най-подходящият подарък, според вас?

Мнениеот silver933 » 29 Дек 2014, 12:24

Един GPS няма ли да му свърши супер работа? :lol:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Следваща

Назад към Планинари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта