Колко тежахте в последните месеци на бременността, а година след раждането?

Искамe бебе - бременност, моментът на раждането, майчинство, проблемно забременяване и ин витро, осиновяване и приемна грижа

Re: Колко тежахте в последните месеци на бременността, а година след раждането?

Мнениеот Malina » 26 Юни 2017, 15:32

Как стават хората по 130 килограма не го разбирам, виждаш, че дебелееш и неправиш нищо???
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Колко тежахте в последните месеци на бременността, а година след раждането?

Мнениеот Lisica » 27 Юни 2017, 09:03

МНого жени напълняват след като са родили, може би главно заради депресиите, които изкарват, когато са родили и са се откъснали от познатото ежедневие. Много познати имам, които напълняха, а други -= рязко и много отслабнаха. Явно кой към каквото е предразположен.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Колко тежахте в последните месеци на бременността, а година след раждането?

Мнениеот Kaya » 27 Юни 2017, 15:39

По-голяма част от жените напълняват, някои успяват да се вкарат във форма други не. Зависи какъв живот имаме,а ко сме сами изолирани и в депресия, напълняването е нещо напълно нормално, за съжаление.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Колко тежахте в последните месеци на бременността, а година след раждането?

Мнениеот nefertiti » 29 Юни 2017, 21:00

Най-добре е през бременността да не се оправдаваме, че трябва да ядем за двама, а да гледаме да хапваме по-здравословно. Че колкото повече килограми качим, толкова по-трудно после е свалянето. Е пак добре, че вече има различни варианти в помощ на отслабването - какви ли не методи има, тъй че не бива да се оплакваме, че сме безформени, а да действаме по-всички линии срещу проблема - здравословно хранене, движение, течности, процедури, хубава козметика. Атака на макс! :mrgreen:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Колко тежахте в последните месеци на бременността, а година след раждането?

Мнениеот Локумът » 30 Юни 2017, 09:19

Ми подкрепа си трябва за да не се променят много жените и да си имат хобита. Ако почне да им се вурти живота около бебетата, отиде тя..
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Колко тежахте в последните месеци на бременността, а година след раждането?

Мнениеот Yunona » 30 Юни 2017, 09:26

Първата бременност завърших на 59 кг. (тръгнах от 50). Беба беше 3.750 кг., не ми остана много за сваляне :)
Втората бременност започнах от 51 кг и завърших на 62. Беба номер 2 беше 3.250. Свалих всичко за три месеца.
Пиша колко тежаха децата, защото повечето хора си мислят, че с малко качени килограми се раждат супердребни бебета. Не е така. Наистина трябва да се внимава какво и колко се яде, да се поддържа и добър двигателен режим. Ражданията се отразяват на телата ни, това е нормално, но млада, съвременна дама да се обезформи трайно - това не го разбирам...
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Колко тежахте в последните месеци на бременността, а година след раждането?

Мнениеот Локумът » 30 Юни 2017, 09:50

Кое не разбираш? Ми ако се случи, какво толкова, да ги целим с камъни тея безформените ся.. Защитавам ги, защото сестра ми се беезформи трайно и... трябваше освен да я отлъчим от семейството. Жената си чукна 100 кг с бебетата и си ги задържа поне 10 години след това, така и не успя да ги свали, остана си дебела и толкоз. а
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Колко тежахте в последните месеци на бременността, а година след раждането?

Мнениеот S_Milenska » 30 Юни 2017, 10:30

Забременях 68 кг отидох да раждам 85, сед като родих година по-късно бях 75кг и така ги задържах няколко години. Малко са късметлийките, качили по 7-8 кг както Yunona по време на раждането си. Аз не съм се тъпкала излишно, почти не съм яла, но ето, че качих килограми. Мисля, че всичко се дължи на физиологията, някои хора са си предразположени към напълняване и са по-пълни от други.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Колко тежахте в последните месеци на бременността, а година след раждането?

Мнениеот Yunona » 30 Юни 2017, 10:58

Локумът написа:Кое не разбираш? Ми ако се случи, какво толкова, да ги целим с камъни тея безформените ся.. Защитавам ги, защото сестра ми се беезформи трайно и... трябваше освен да я отлъчим от семейството. Жената си чукна 100 кг с бебетата и си ги задържа поне 10 години след това, така и не успя да ги свали, остана си дебела и толкоз. а


Моля те, Локуме, по-спокойно. Това, че АЗ не разбирам нещо, не означава, че ТИ трябва да направиш каквото и да е :)
Наистина ми е непонятно защо някои дами (говоря само и единствено за ЗДРАВИ жени) допускат да се обезформят трайно, но това си е мое мнение, а те имат право да правят или да не правят с телата си това, което намират за добре.
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Колко тежахте в последните месеци на бременността, а година след раждането?

Мнениеот Lili_pili » 30 Юни 2017, 11:03

Е някои хора не успяват да се променят, други изглеждат невероятно като Yunona, затова хората сме различни, всеки е различен. Разбираме или не, приемаме или не, то всичко е избор и възможност понякога за жените. Някои се справят, други правят усилия, но не им се получава. Като всяко нещо в живота. Някой път опитваш, ама не става и това е, друг път с малко усилия постигаш много. И с отслабването е така, една вечна битка. Важното е всички да са живи и здрави и щастливи, пък дебели или слаби.. каквито такива. Свят голям и разнообразие голямо има. :heartsfade:
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

ПредишнаСледваща

Назад към Бременност, раждане и майчинство

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта