Колко тежахте в последните месеци на бременността, а година след раждането?

Искамe бебе - бременност, моментът на раждането, майчинство, проблемно забременяване и ин витро, осиновяване и приемна грижа

Re: Колко тежахте в последните месеци на бременността, а година след раждането?

Мнениеот vanusha » 16 Май 2018, 19:24

Като ми се оптпуснат след ражданетооооо, ужас! толкова ли пък е трудно да се влезе във форма, всички трябва да виснат, тея дето сабили дебели не се сещат да сеп отрудят да отслабнат, ами вече майки били и им е простено едва ли не...
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Колко тежахте в последните месеци на бременността, а година след раждането?

Мнениеот svetlozara » 17 Май 2018, 15:51

Мен много ме е страх да забременея, защото може да стана като гюле направо! А повечето като ги гледам дебелеят наистина след раждането и става още по-страшно!
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Колко тежахте в последните месеци на бременността, а година след раждането?

Мнениеот Rainy mood » 29 Мар 2019, 11:23

Качих 15 кг през бременноста, а година след раждането имах 3-4 досадни, които не можех да стопя. Много ми бяха трудни!
Rainy mood
 
Мнения: 39
Регистриран на: 08 Фев 2019, 10:53

Re: Колко тежахте в последните месеци на бременността, а година след раждането?

Мнениеот Story_teller » 04 Апр 2019, 13:49

Аз имах късмета да кача само 7-8 кг през цялата бременност, които почти напълно свалих след раждането. Мои приятелки наистина качиха много, строго индивидуално си е.
Story_teller
 
Мнения: 116
Регистриран на: 17 Дек 2018, 10:36

Re: Колко тежахте в последните месеци на бременността, а година след раждането?

Мнениеот Dalia » 04 Апр 2019, 18:09

азь и през двете си бременности качих по 10 кг. С първото си дете много бързо се възстанових и си върнах предишните кг, даже и надолу доста слязох. Но с второто, което родих 2 години по-късно, нещата бяха много по-различни. След разждането бързо си възвърнах килограмите, но 2 години по-късно толкова много напълнях, че не ми ставаха дрехите, които съм носила дори като бременна. За 2 години качих повече от 20 кг, ей така от нищото сякаш, е то може би не е било точно така, ама си е факт. И тези кг така и не можах повече да ги сваля трайно. Свалям около 10 тина с големи лишения и много гимнастики и след време пак хоп-хоп и се покачват обратно. Така и не съм си правила изследвания, може би виновен за това е някой хормон. Вече съм се примирила с външния си вид и каквото такова. Важното е да сме живи здрави, както казваше един известен :lol:
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Колко тежахте в последните месеци на бременността, а година след раждането?

Мнениеот Pacienti » 08 Апр 2019, 17:13

Dalia написа:азь и през двете си бременности качих по 10 кг. С първото си дете много бързо се възстанових и си върнах предишните кг, даже и надолу доста слязох. Но с второто, което родих 2 години по-късно, нещата бяха много по-различни. След разждането бързо си възвърнах килограмите, но 2 години по-късно толкова много напълнях, че не ми ставаха дрехите, които съм носила дори като бременна. За 2 години качих повече от 20 кг, ей така от нищото сякаш, е то може би не е било точно така, ама си е факт. И тези кг така и не можах повече да ги сваля трайно. Свалям около 10 тина с големи лишения и много гимнастики и след време пак хоп-хоп и се покачват обратно. Така и не съм си правила изследвания, може би виновен за това е някой хормон. Вече съм се примирила с външния си вид и каквото такова. Важното е да сме живи здрави, както казваше един известен :lol:

Е, то при хормонални проблеми, човек не е здрав. Не ме разбирай погрешно, но ми се струва, че неглижираш проблема, имам предвид хормоните.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Колко тежахте в последните месеци на бременността, а година след раждането?

Мнениеот Ani_ » 10 Апр 2019, 10:55

Забременях 55 кг. Качих 10-11 кг, излязох от родилното с 5 излишни. Но сравнително лесно ги свалих, за щастие. Без ограничения, само повечко движение, за около година изчистих и тях.
Ani_
 
Мнения: 108
Регистриран на: 04 Дек 2018, 11:43

Предишна

Назад към Бременност, раждане и майчинство

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron